Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » NCore-ba beszeretnék regisztrá...

NCore-ba beszeretnék regisztrálni de nemtudok vlaki eltudná mondani hogy hogy kell?

Figyelt kérdés

#bgjgj
2017. jún. 25. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Zárt oldal, nincs ingyen regisztráció rajta. Meghívóval lehet bekerülni egy már bent lévő tag által aki vállalj a felelősséget érted. Pont emiatt egy idegen nem fog meghívni, mert nem kockáztatja hogy őt is kitiltsák miattad.
2017. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
engem a kérdéssel kapcsolatban az érdekelne,hogy akkor végülis abban az esetben ha nincs egyáltalán olyan ismerősöm aki ncore felhasználó,akkor hogyan juthatok be?Mivel engem is érdekelne,szeretnék tag lenni már nagyon régóta.
2017. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor sehogyan, csak meghívóval lehet.
2017. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor meg kérem a nagybátyámat azért köszi a választ
2017. jún. 25. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Ritkán, de lehet találni önzetlen és bátor embereket akik bárkit meghívnak. Persze nem itt, hanem meghívókérős-cserélős fórumokon. Persze így is akár több év eltelhet mire meghívóhoz jutsz.


Kivéve ha annyira kell a pénz az üzemeltetőnek hogy hajlandóak megint megnyitni az oldalt fizetős regisztrációval. Akkor kb 2 ezer forintért kapsz meghívót. Ilyen eddig egyszer volt az oldal 10-11 éves történelmében.

2017. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy egy meghívóhoz ingyen hozzájuss, 1000 pontot kell elérni. Ehhez 1-3 évnyi aktivitás szükséges. Vagy pedig neked is fizetned kell érte, vagy megvárni a karácsonyt amikor leviszik 50 pontra az árát. Pont ezért ritka hogy valaki meg tud hívni, de sokkal jellemzőbb hogy egyszerűen nem akarnak, mert félnek hogy elvesztik a fiókjukat, és utána már ők sem regisztrálhatnak vissza.
2017. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És nem mellesleg minimum Elite rangban kell lenned, vagy prémium tagságra kell előfizetned ahhoz, hogy meghívót tudj küldeni.
2017. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jarjar34 válasza:
Sziasztok,én 4 éve vadászok meghívóra az Ncore-ra,de sajnos nekem sincs senki ismim aki ott lenne regisztrálva,Estone-t használom,ott elég jó az arányom,de valahogy mégis szeretnék bejutni az Ncore-ra ,de ezek szerint esélytelen a dolog,abból amit írtatok:-(
2017. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!