Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az egy fétis, ha...

Szerintetek az egy fétis, ha vörös hajú lányként, egy másik vörös hajú fiúval szeretnék kapcsolatot, hogy aztán vörös hajú gyermekünk szülessen?

Figyelt kérdés
Ez nyilván még a jövő zenéje, de én simán el tudnék fogadni egy ilyen családot. Imádom a vörös hajat, de nem azért, mert nekem is ilyen színű. Azt is tudom, hogy a legtöbb pasinak nem áll jól, de abban az esetben, ha igen... Na, akkor élek-halok érte. :D Sőt, még azt vettem észre, hogy a természetes vörösök iránt automatikusan érzek egyfajta szimpátiát. Ez miért lehet? Ennyire rajonganék ezért a hajkoronáért? (A Weasley poénoktól kíméljetek, bár őket is imádom.)

2017. jún. 29. 04:41
 1/2 anonim válasza:
66%
Nem hiszem hogy az lenne mert te egyedi vagy ezért egy másik egyedivel akarsz lenni.
2017. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
66%
Hasonlóan érzek én is, kiskoromban kijelentettem, hogy nekem vörös lány kell, azért csesztetnek még most is. A szimpátia nekem is megvan minden vörössel szemben.
2017. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!