Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Odaát fanok! Szerintetek is...

Odaát fanok! Szerintetek is vonzó démon Dean? És mennyire tartozik ez elmebetegség kategóriájába?

Figyelt kérdés
Egyre jobban bírom a fekete kontaktlencsés emberkéket akiket találok a netről-pl social repose-és már szinte vonzódom hozzájuk. Az egyetlen dolog amire vissza tudom vezetni, az Deanmon. Mivel még nem tartok ott, eleinte tumblin láttam giffeket és összevágásokat róla, aztán mkvel nem bírtam tűrtőztetni magam, ezért megnéztem előre a démon Deanes részeket és szinte meghaltam fangörcsben. Ez a kontaktlencsésdi meg már szerintem kifejlődött egy kissebb fétissé😬

2017. júl. 3. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem démonként IS vonzó, de alapból odavagyok érte. A fekete kontaktlencse pedig különleges, nem hétköznapi, és az ilyeneket is bírom. Nem vagy ezzel egyedül!
2017. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fandom 90%-a ölni tudna egy saját Deanmon-ért:D hidd el nekem.

De ahogy írták is előttem, az az ember úgy ahogy van is iszonyatosan vonzó.

2017. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 wick3d válasza:
nekem is kell fekete kontaktlencse
2017. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is rettenetesen tetszik a fekete szem, de utána néztem és elég drága 😒. Egy cég készíti, méretre. Viszont Dean mindenhogyan ISZONYAT A LEGJOBB😍
2018. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!