Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van esély arra, hogy folytatód...

KimDorina24 kérdése:

Van esély arra, hogy folytatódik a Yuri! On ice című anime sorozat?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett maga a történet. Imádom a yaoi animét. Nemtudom hogy lesz e 2. évad. Nagyon örülnék ha lenne.

Köszönöm szépen a válaszokat!



2017. júl. 4. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van esély rá, utóbbi évek egyik legsikeresebb animéje volt Japánban, ráadásul original történet is, tehát nem függ mangától/light noveltől/visual noveltől/játéktól. Egy mozifilm már be van jelentve, de hivatalos dátum még nincs a vetítéséről.
2017. júl. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor értitek már meg, hogy a Yuri on ice nem yaoi. Maximum shounen ai. Nézzetek utána a fogalmak jelentésének.


Habár második évad még nincs bejelentve, szerintem biztosan lesz, mert nagyon sikeres lett, nem csoda, hogy ár jön egy mozifilm is. Ráadásul a sportanimékből sok mindent ki lehet hozni és bármennyire el lehet nyújtani a történetüket.

2017. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Én is örülnék neki ha lenne, de a Yuri on ice NEM yaoi. Hol láttatok ti ebben pasik között szexet? Még egy csók sem csattant el. Tudom, az egyik részre ráfogták, de ha akkor tényleg lett volna csók, hát frankón leharapták volna egymás nyelvét. Esés közben nem frankó csőrözni.
2017. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

#3 Még maguk a készítők is "ráfogták" hogy volt csók, szval ez már eldőlt, bár amúgy tényleg csak masszív fanservice volt az egész...

És jah, 99% hogy lesz folytatása. Egy movie már biztos, de valszeg lesz 2. évad is.

2017. júl. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hat oke... ne haragudjatok de eddig akikkel beszeltem, mindenki yaoi-nak mondta..

Köszönöm a válaszokat.

2017. júl. 12. 21:39
 6/6 psmarcs válasza:
szerintem biztos lesz...hiszen aki ajánlotta még az is mondta hogy lesz
2017. júl. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!