Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen melegben temetésre...

Ilyen melegben temetésre miben lehet menni? Nem akarok tiszteletlen lenni, de hosszú fekete nadrágban meg fogok főlni. Mi ilyenkor a megoldás?

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Temetésre csak hosszú nagrágban illik menni. Mellesleg a hosszú nadrágban sem fö meg senki, ez csak belemagyazárás.

A legtöbb helyen a rövidnadrág csak szabadidöben használatos, munkahelyen csak hosszú nadrág, ing, zakó a kötelezö és midnez légkondi nélkül - és az emberek túlélik!

2017. júl. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csakis hosszúnadrágban. Eddig már rengetegen túlélték.
2017. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele h a legtöbb munkahelyen így van, az enyémen is. Csak nem mindegy h egy épületbe lenge fehér nadrágban vagy a tűző napon talpig feketében és nyilván én se arra gondoltam h pi.csa nadrágban megyek, nem kell mindjárt támadni. Mivel temetésre megyek nyílván megvan a bajom anélkül is.
2017. júl. 6. 13:21
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne hisztizz. Nem tudjuk, mire GONDOLSZ, ha nem írod le. Abból indulunk ki, amit leírsz. Még csak azt sem tudjuk, milyen nemű vagy, de te megsértődsz, ha nem kapod meg a tökéletes választ.
2017. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Temetésre - ami általában a szabadban van -, csak hosszú, fekete nadrágban illik menni. Az emberek nem szoktak belehalni és más bajuk sem lesz töle.
2017. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező!


Van 4 választásod:

-hosszúnadrág+fehér ing+fekete nyakkendő

-fekete szoknya+fehér blúz

-reverenda

-koporsó


Melyik a legszimpatikusabb?

2017. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Közeli hozzátartozód? Talpig feketében illik menni.Melegben is. Távolabbi ismerős? Vehetsz fehéret vagy fekete-fehér mintásat is.
2017. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszú fekete nadrágban menj, de lenvászon anyagúban, az kellemesen szellős.
2017. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!