Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem kaptam...

Mit csináljak ha nem kaptam nyári gyakorlatos naplót?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az az lenne hogy most lépek 11.osztályba. 10.év végén van 1 kötelező szakmai gyakorlat. Az itt szerzett tapasztalatokat egy külön ilyen cérna kitalált kis "füzetben" kellene jegyezni....itt a hiba viszont. Amikor osztották ezeket a füzeteket, én nem voltam iskolában. A szakmai gyakorlatomból már 2 hét eltellt, de nem jegyeztem sehogy, mivel nincs füzetem. Nem tudom senkitől kölcsönkérni, hogy lefénymásoljam, mert mindenki már írt bele valamit. Aztán hiába írtam az osztályfőnökömnek (igazgató helyettes is) ő nem válaszol. Nem tudok csak úgy lemenni a suliba sem, mivel messze van, illetve amikor nyári nyitvatartási van ém dolgozok. Ilyenkor mi a teendő?

2017. júl. 6. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Másold le valakiét, és a szükséges dolgokat jegyzeteld egy külön füzetbe. Szeptemberben majd kérsz naplót, és bemásolod abba.
2017. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet venni boltban
2017. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!