Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ARMYK! Szerintetek ki a...

ARMYK! Szerintetek ki a leghelyesebb a BTS-ből?

Figyelt kérdés
Nekem V a biasom és szerintem ő is a leghelyesebb:)

2017. júl. 6. 22:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%
Másoknak nem hinném, hogy ő tetszik, de szerintem Yoongi a leghelyesebb, ő az ultimate biasom. :)
2017. júl. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem k.rvára nem illik összehasonlítgatni, hogy melyik tag a helyesebb. A "kevésbé helyesebb" tagokat elhanyagolják a "rajongók", és emiatt szegénykéim rosszul érzik magukat. Pedig egyáltalán nem érdemlik meg. Oké, hogy van egy biasod, meg van, akit helyesebbnek gondolsz, de legalább ne jelentsd így ki, hogy: "Hát szerintem xy a leghelyesebb". Szegény Hoseokot és Namjoont is tökre elhanyagolják, merthogy ők "nem annyira helyesek, mint a többiek" (ezt monduk egyáltalán nem értem, mármint aki ezt mondja, az lát-e egyáltalán?). Szerintem mindannyian nagyon helyesek:)

Félreértés ne essék, nem téged/titeket akarlak letámadni, vagy ilyesmi:D Csak ezt már nagyon régóta bent tartottam, és valahová muszáj volt leírnom. És ezt leginkább azoknak üzenem, akik helyesség alapján választanak maguknak biast.(Nem egy ilyet ismerek...)

2017. júl. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Nekem azért V a biasom mert őt ismerem a legtöbb ideje a bandából de én ettől mindegyiküket szeretem csak őt egy kicsit jobban és szerintem mindegyikük magyon helyes. És sajnos azt kell észre vennem egy szavazás alapján Magyarországon Jint szeretik a legkevésbé:(
2017. júl. 7. 07:14
 4/39 A kérdező kommentje:
Én csak véleményekre lennék kíváncsi ha nem baj
2017. júl. 7. 07:15
 5/39 krumplismasni válasza:
61%

Nekem Jimin a biasom (tudom nem ez volt a kérdés) de szerintem (mind) nagyon jól énekel/rappel és táncol. Jimin énekhangja annyira Ahw ahogy J-Hope táncol az fenomenális és az hogy Rapmon hogy rappel ahoz nem tudok mit fűzni (nem hiába Rap Monster a neve)

Igaza van az előttem válaszolt embernek. Nem lehet külső szerint biast választani. Szerintem Taehyung a leghelyesebb de nem ő a kedvencem. Bár amikor ő énekel és megcirógat a mély hangjával akkor mindig kiráz a hideg de nekem akkor is Jimin a biasom mert az ő hangja tényleg nagyon jó. Igen most csak így idetrólkodtam xdd

2017. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
szerintem v a leghelyesebb ^^
2017. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
37%

Én hülyeségnek tartom ezt a bias tagot.

Ha BTS-t szereted, akkor szeress minden egyes tagot.

Ha csak pl V-t szereted, akkor nem a BTS-t szereted, hanem egy különálló tagot, ami totál nem BTS.

2017. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Army, jelen! ❤

Mindannyiukat szeretem nagyon, tudom nem ez a kérdés, de szerintem mind a heten a helyesek.


Szerintem meg sok mindenkinek van egy személy,aki közelebb áll hozzá. Nekem személy szerint Yoongi az. Lenyűgöző a nyelvtechnikája, maga az ember hihetetlen,nagyon felnézek rá, amiket átélt, elviselt,és most itt tart.


DE! Khm..mielőtt valaki belém kötne,ez nem azt jelenti,hogy a többiekben nem fogott meg valami,és hogy nem szeretem őket.


Fighting BTS! Ui: Imádom az új logot. ^^

2017. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Mind nagyooon nagyoon helyes és tehetséges😍❤❤ De az én biasom Jimin❤
2017. júl. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak a válaszolóknak akik rendes választ adtak nem pedig kioktattak hogy én nem szeretem a BTS-t (ami nem igaz) csak V-t.
2017. júl. 8. 09:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!