Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A románok is cigányok?

A románok is cigányok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 16:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim válasza:
77%
Nem, a románok nem latin származásúak (ha a dák-római elméletre gondoltok), az kamu. Az első írásos feljegyzéseken még valahol Albániai környékén említik őket. Persze jobban hangzik, hogy dákok és rómaiak leszármazottjaik. :))
2009. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim válasza:
94%
a románok nem is sötétbőrűek...magyar cigányok is vannak, azokat is meg lehetne ölni...cöhh
2009. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
78%
nekem volt egy román ismerősöm, jobban utálta a cigányokat mint én....a románok nem cigányok! amúgy ha csak elmennél egy olyan városba, ahol vegyesen élnek románok és magyarok, és tegyük fel nem hallod a beszédjüket mert mind némaleventét játszik, szóval csak ránézésre nem fogod tudni megmondani, h melyik a magyar és melyik a román...ezzel szemben egy cigányról mindig meg lehet mondani
2009. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
42%
Hát nincs sok külömbség a kettő között. Mindakettő kiírtandó faj és a románoknak semmi közük nincs a dákokhoz ezt csak ők állítják, hogy legyenek gyökereik európában és azt mondhassák, hogy ők előbb it voltak mint mi és, hogy Erdély az ővék. Ez hatalmas baromság.
2009. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
92%
A románok nem a dákok leszármazottai, ennek kb annyi a valószínűsége, mint a magyar-sumer rokonságnak. Annyi a különbség, hogy kedves szomszédaink ezt államilag elfogadott szintre emelték, kompenzálván az igen csekélynek mondható történelmüket. Eredetileg indoeurópai, balkáni népcsoport, onnan vándoroltak Erdélybe is a 12. század környékén, és semmi közük a cigányokhoz. A tanulatlanabb magyarok roma-román párhuzamot vonnak, és mivel sok cigány jön Erdélyből Magyarországra, sokan azonosítják őket a románokkal. Egyébként ez fordítva is igaz, a románok minket is cigányoznak.
2009. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim válasza:
42%

Egyáltalán nem minden oláh cigány román!Vannak a cigányok azaz a romák, és vannak a románok akik Romániában laknak!

ugyanúgy mint, Magyarország magyarok!Román cigány=az egyik szülője román volt, a másik pedig cigány!És így lett román cigány!És nagyon buta emberek azok akik utálják a cigányokat szimplán azért, mert cigányok!Sajnos van pár ember aki nem tudja felfogni, hogy hiába öl meg pár cigányt attól még nem fognak eltűnni innen!Tehát ez soha nem fog megvalósulni!Meg vannak olyanok akik divatból és menőségből utálják a cigányokat!Szánalmas...

2009. aug. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
73%

nekem van román és cigány ismerősöm is!hát lehet hogy van olyan cigány aki romániában él de szerintem az sem számit románnak!


amugy két külön faj!

viszont a viselkedésük hasonlo!csak hasonló!


a cigány az cigány...tudjátok milyen!lop csal hazudik amerre csak tud!öl gyilkol ha kell!


a román az még viszonylag rendesebb azok szebben is beszélnek és nem szoktak tul nagy kárt okozni!ök csak szétszerelték a bringáját bátyámnak de nem ellopták csak unatkoztak!és nem szokásuk hazudni viszont sokkal munkaszeretőbbek mint a cigányok!


én tudom hiszen a nagypapám nekik adja ki a házát és váltogatják egymást!


igaz mind2 buta!itt egy jo sztori:

jön a roma:janibácsi maga szerint hova tegyem fel a falra ezt az orát?itt jol néz ki?

nagyim:miért nem raksz oda inkább egy monalizát?

román:az meg mi?

XD


télleg nem járnak iskolába!és a román sosem tegez le még gyereket sem a cigány meg:

mit akarsz te köcsög szopom a ...

na szoval értitek!!!

2009. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
89%

méghogy a román meg a cigány testvérek!!!.....

hát nem tudom te hol élsz de a románok utálják a cigányokat.

lehet téged azért testvéreztek le mert szintén cigány vonásaid vannak!!!!

a cigányok sosem beszélnek erről hogy cigány-román vérvonal a románok megmondják hogy azok milyen buták és nem szeretnek velük lenni meg a gyereket se szeretik ha cigánnyal játszik mert csak a csunya szavakat tanitja nekik!

josok románnal volt már dolgom és ez nem kivételes volt hanem átlagosan mind ezt mondja!

2009. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
52%

ami tutti a román az egy faj -> Románia (még viszonylag rendesek is)

a cigány meg aki mindenhova beférkőzik és nem szabadulsz tőle!(kiirtandó de kiirthatatlan!)

2009. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
79%
a román rendességről lehetne vitatkozni... én erdélyben élek , és el kell mondjam h ha nem tudnátok h rengeteg román itt utálja a magyarokat , és arra tanítják a szülők őket h utáljanak minden magyart , szídják őket , és verekedjenek velünk... magyarokkal ...
2009. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!