Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki el tudja nekem megyaráz...

Valaki el tudja nekem megyarázni Naruto Rikuduo Senjutsu-ja hogy működik. És hogy miért nem használja a későbbiekben pl. : a Last Movieban? (vagy azt használja?

Figyelt kérdés
"Tudom" ELVILEG mind a 9 démon benne van Naruto-ban. De a Last Moviban miért nem használja? Vagy használja, az a baj nem tudom és hogy lehet hogy csak töredéke van benne Narutóban (mármint a démonok-nak)? Azért lenne jó ezt tudnom mert nekem ez a kedvenc képessége de a 4. Nagy Ninja háború után nem használja egyáltalán.

#Naruto #Sasuke #Rikuduo senjutsu #4. nagy Ninja háború #Last Movie
2017. júl. 7. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen elsőnek én is ezt hittem de igazából használja csak a gudou damak nincsenek meg neki de szerintem ez benne a leghülyébb kishi jol meg oldotta mivel az összeset el használta azaz mikor kaguyaval harcolt más dimenziókban hagyta és nem tudja reprodukálni őket szoval ez tényleg hülyeség mert ha meg szünteti a rikudou senjutsut akkor a gudou dama nak is meg kell színei + 3 maradt neki sasuke final fight-ban de susano nyilakal ki lőtte csak azt nem értem elvileg ez elpusztíthatatlan anyag akkor mégis hova tűnt vagy a másik magyarázat hogy tonerinél nem volt rá szükség és amikor be durvult már elszívta naruto chakràjánal a jo részét ugyan ez van a boruto movieben is a lényeg hogy kishi már nem tünteti fel max a boruto animében
2017. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok ugy tudja használni hogy a 9 bijuu chakrája benne van 1-8 a yin vagy yang fele és kurama teljes fele ezt kombinálja a senjutsuval ennek jele ként lesznek a gudou dama de nélküle is elő hívhatja ezek szerint van még más mod is a juubi hordozojaként (obito, madara)
2017. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megint első eszembe jutott egy 3.dik mod is hagoromo chakrájának a birtoklása ezt ashura aktiválta mivel a fiának adta a chakrája java részt lényegében ekkor meg nyílik az 5 elem + yin-yang még azt is lehetne mondani hogy különböző nagy mértékű chakrával bárki elérheti már aki
2017. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszönöm a válaszaidat. :) De akkor elvileg Sasuke-nak megmaradt amit adott Rikudou neki ugyebár a rinenngan csak a yang nem (szerintem az a kissebb veszteség). De akkor naruto meg igazából ezt az erőt már nem fogja tudni hasznosítani méghozzá semmennyit se... :( Az lett volna a megoldás hogy MINDEN erejük megmaradt volna gondolok itt Sasuke-ra is. De amúgy persze hogy Naruto-tol ezt is el kell venni. :/
2017. júl. 14. 09:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a rinnegan a yin mivel az a sötét hát igen szerintem is elég szivás de viszont sasukénak meg a domináns kezét vették el meg ha már be mutaták a gudou damákat akkor legalább már naruto hasznosobban is el pazarolhatta volna pl nunobuku no ken-re ha helyesen irtam? mivel annál erösebb minél nagyobb a forgató akaratja
2017. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nem volt szükséges használnia a gömböket. Ha akarta volna is mint a rendes senjutsut időbe telik előhívni és nem volt rá valami sok ideje. Amúgy Sasuke se használta a rinnegant csak a dimenziók közti utazásnál. És onnan tudni, hogy Narutonak megmaradt ez az ereje, hogy még mikor Sasukeés Naruto Madarával küzdött mikor már a 10 farkú Jinchurikiije volt Sasuke mondta Narutonak, hogy tartsa készenlétben a Senjutsuját. Tehát csak elő kell hívnia.
2017. júl. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elso vágok Szerintem naruto mar el juthatott arra szintre hogy el tudja tarolni a senjutsu chakrát mert a boruto movieben is egybol rikudou senjutsuval lépet
2017. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg sasuke mikor nem használta a rinnegant? Mert mikor a perfect susanoot használja akkor azt már a rinneganal használja meg ugye az onyx chidorit is a rinneganal használja meg naruto final fightban is használja a banshou tennint a rinnegan genjutsut és a chakra elszívo képességet valamit az amenotejikarat
2017. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg mivel a gudou dama egyik fő összetevője a senjutsu igy logikus hogy előbb senjutsura van szükség
2017. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!