Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell, különböző konkrét...

Hogyan kell, különböző konkrét, színárnyalatokat kikeverni, házilag falfestéknél? A kikevert falfestékek drágák, és sok kell belőle. Fehér alapfestékkel, és színező festékkel?

Figyelt kérdés
PL:Türkízkék, neon zöld, élénk pink, királykék, adriai tengerkék, aranyszín, azúrkék, baracksárga, levélibékazöld, búzavirágkék,

2017. júl. 10. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Konkrét recepteket sajnos nem tudok adni, én nem szakértő vagyok. De én úgy csináltam, hogy megvettem a festékeket, kiöntöttem külön a fehérből 1-2 litert, hogy ne az egész vödröt b.am el. Kikevertem a színt, amit szeretnék, aztán próbafestés egy tapétadarabon (nem a falon!). Ha száradás után jónak tűnt, felszoroztam a színezőfestéket 10 literre, vödörben kikevertem, mehetett a falra. Lehet, hogy nem szakszerű, de mindig jól sikerült, szép lett.
2017. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!