Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnatok ezekhez hasonlo...

Tudnatok ezekhez hasonlo animeket mondani? (Romantikus (fantasy), harem) Kamisama Hajimemashita Inuyasha Kamigami no asobi Diabolik Lovers Kaichou wa maid sama Soredemo sekai wa utsukushii

Figyelt kérdés

2017. júl. 11. 16:57
 1/2 anonim válasza:
100%

Szerintem ezeket érdemes lenne,hogy megnézd:

1) Itazura na kiss-25 resz

Egy nagyon jo shoujo,romantikus anime,amely egy érdekes és befejezett történettel rendelkezik, valamint érdekes karakterekkel.

A történet úgy kezdődik ,hogy Kotoko Aihara( egy elég butuska lány, aki az F-osztályba jar,de nagy akaratereje és ambíciója van) egy levelében bevallja Naoki Irie-nek(a suli egyik legokosabb és jóképűbb diákja, aki az A-osztályba jár) ,hogy szerelmes bele. Naoki,azonban visszautasítja mindenki előtt,így megalázva Kotokot,ezért ő feladja a Naoki iránt erzett szerelmét. Azonban egy nap,az új házuk egy enyhe földrengésben összedől, igy az apja egyik gyerwkkori barátjához költöznek, akit Shigeki Irienek hívnak és kiderül, hogy Naoki apja. Így ujból fellángol szerelme és egyre erősebb lesz,elkezdodik a love storyt.

Szerintem érdemes megnézd, mert nagyon jó.


2.Hiiro no kakera-2.évad 13 részesek

Ez is egy nagyon jó romantikus,shoujo anime,egy kis mágiával és mitológiával megfűszerezve.Sajnos elég rég láttam és mar nem emlékszem olyan jól az elejére, de érdemes megnézd.


3.Count and Fairy-12 rész

Ez is egy elég szép romantikus,misztikus történet. Rég lattam,de nekemnagyon tetszett. A grafikája szerintem elég egyedi,de szép. Érdemes belenézni.


4.Sukitte ii na jo-13.resz

Egy romantikus,shoujo anime,amely a mindennapi iskolai életről szól.

Az anime Mei Tachibanarol szól, aki a múltban történt események miatt,elvesztette barátait és arra a következtetésre jutott,hogy neki nem kellenek baratok, mivel elárulják őt, mikor úgy hozza a helyzet. Mei így eli életet, baratok nélkül, amikor egy nap meg nem rúgja tévedésből Yamato Kurosawat,akinek a barátja felemelte a szoknyáját, de helyette ő kapta az ütést. Yamato a legjobb srác a suliba,minden lány odavan érte, de őtnem igen érdeklik, de ekkor felfigyel Meire és ezzel elkezdődik a love story,valamint a barátok szerzése.


5.Kaze no stigma-24 rész

Ez is egy nagyon jo romantikus,vicces anime,agy kis mágiával megfűszerezve.

Erdemes,megnézni, szerintem nem fogsz benne csalódni.


6.Dance with Devils-12.resz

Ez is egy nagyon jó romantikus anime,amelyben jóképű démonok és vámpírok is szerepelnek,valamint jó dalok is vannak benne és harem animenej is mondhato.Ha szeretted a Diabolik Loverst,akkor ezt bizzos imádni fogod.


7.Magi-The labyrinth of magic-25 rész

Egy nagyon jó fantasy anime,amiben sok vicces jelenet is van,valamint mágia. Nagyon érdekes a történet és a világ is ,valamint a karakterek is.


8. Hana yori dango

Ezt az animet nem mindenki szereti. Nekem tetszett,szerintem érdemes belenézned.


Remélem, hogy segítettem és bocsi,hogy mindegyikhez nem írtam ismertetőt. :*

2017. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :)
2017. júl. 13. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!