Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feljelentheti valaki vagy...

Feljelentheti valaki vagy kaphat buncselekmenyt olyan ember aki a sajat hazat gyujtja fel direkt es nem keletkezik mas embernek kar? Vagy ha felrobbantja a sajat hazat? :D

Figyelt kérdés
Erdekes tema mert azert csak sajat haz azt csinalhat amit akar vele es erre meg megbuntetnek:D
2017. júl. 13. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Robbantani csak erre szakosodott cég robbanthat, különleges engedélyek birtokában, ha más bontási mód nem lenne lehetséges, vagy kifizetődő.

Meglehetősen drága megoldás.

Ha a puszta közepén van egy tanyád, harminc (akárhány) kilométeres sugarú körben senki, csak te és a házad, akkor sem gyújthatod fel.

Pontos törvényhelyet én nem tudok, de majd valaki ír, ha nem csak unatkozol

(Szerintem nem érdekel igazán.)

2017. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem unatkoztam,hogy ezt leirtam,csak ez tenyleg kivancsiva tett,hogy van egy telked vagy hazad vagy kocsi stb nem gyujthatod fel,pedig sajat penz van benne sajat tulajdon es a sajst tulajdonnal se lehet mindent megcsinalni:D

Csak erdekelt a tema,de koszi a valaszt megy a zold pacsi;)

2017. júl. 13. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez attól függ ki vagy.

Annak idején Palotásnak kigyulladt a szolgálati Trabantja, és benne égett az összes áfás számlája meg a könyvelése, meg minden céges irata.

És nem lett belőle semmi.


De gondolom te ezt büntetlenül nem csinálhatnád.

Neked nincsenek olyan jó ügyvédeid, mint neki voltak.

2017. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!