Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mély, vagy laposöblítésű wct...

Mély, vagy laposöblítésű wct szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Indoklást is kérek hogy miért.
2017. júl. 14. 10:28
 1/4 anonim válasza:
0%
Én a mélyet, mert ki nem állom, amikor fel kell emelkednem a WC -ről kakálás közben, mert a lapos tálcától nincs elég hely az eredménynek, hogy az teljes hosszában kijöjjön. Igaz, a mélynek megvan a hátránya, hogy felcsobban, amikor leesik, de az kevésbé zavar. A laposban az is rosszabb, hogy ha nem elég erős az öblítés, nem viszi le a mesterművet, és csak eszköz-használattal vagy ismételt öblítések sorával oldható meg a probléma. Emellett a vízkő a laposnál hajlamos egy idő után kirakódni a tálcában , ami elég gusztustalanul néz ki, bár egy kis ecetes áztatás segít.
2017. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lapos!

A mélybe ahogy pottyan a kaki visszacsap a víz :D

2017. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lapos, én még nem jártam úgy ahogy az első :D Bár én rögtön lehúzom,amint kint van az eredmény..
2017. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csatrad ***** válasza:

lapos, mert a kaki sokat elarul, hogy amit ettem az jo volt e vagy rossz.

a melynel az a gaz, hogyha le akarod pucolni a ragadosabbat, akkor viz ala kell menned es akkor csak a kefe nyele oldalara ul ki a cucc, mig a laposnal mindig a kefe fejenel marad a cucc amit konnyu lekegyezni.

2018. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!