Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lebuktam azzal, hogy beküldtem...

Lebuktam azzal, hogy beküldtem valakit a dohányboltba! Mi tévő legyen most?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Minap délelőtt beküldtem egy Roma férfit dohányboltba, de semmit se sejtettem arról ,hogy szellemileg korlátozott. Látszólag semmi baj nem volt, de kinyitotta félig a trafik ajtaját, oda hívott és mondta hogy mi kell mert elfelejtette. Erre kijött az üzletvezető, és mondta hogy hívja a rendőröket, 50 ezer a bírság, de én elmentem onnan, sose volt még ilyen ügyem, nagyon beparáztam. Most ezzel fognak foglalkozni a rendőrök, hogy kamerán megnézik és kinyomozzák hogy ki vagyok? Az egészbe az a furcsa hogy az incidens után sétáltam a buszmegállóba, és igazoltattak a rendőrök. Kíméljetek azoktól a válaszoktól, hogy így kell neked hogy cigizel, halj meg stb.

16/F



2017. júl. 14. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod. Csak el akart távolítani az eladó.
2017. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezte a nevedet?
2017. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kérdezte a nevemet, csak kihozott valami telefon féleséged és azon nyomkodott valamit. Semmit nem kérdezett csak mondja h 50e a pénzbírság, meg hogy várjam meg a rendőröket. De igazából nem is vásárolta meg nekem az illető, a szenilis öreg úr egyből jött már ki.
2017. júl. 14. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a beküldött illető pedig gazdagabb lett a Tőled kapott pénzzel... Nem érzed úgy, hogy hülyére vettek?
2017. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja csak a bírságot nem a vevőkre szabják ki max az eladóra ha kiszolgál 18 éven alulit :D ne hülyéskedj már...
2017. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!