Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyire tele a...

Miért van ennyire tele a YouTube Minecraft videókkal?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el mit lehet ennyire szeretni abban , hogy órákon keresztül játszani ezt a pixeles játékot. Én játszottam vele kb. 15 perc volt és meg is untam.

2017. júl. 14. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért mert a Youtube-sztárságra vágyó belépő szintű gameplayerek és a játék felhasználói közönségének átlaga egymást metszi. A sok 10-12 éves gyerek azzal játszik így azt is akarja bemutatni.


Feltételezem a másik indoka az hogy a játék open world sandbox és azt csinálsz benne amit akarsz, így végtelen variációjú videót ki lehet belőle hozni. Ahhoz képest hogy más játék lineáris és mindenki ugyanazt a fix küldetést tudja bemutatni amitől nem lesz egyedi a tartalom.

2017. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szörvájvör mód 10ezredik része nem lesz egyedi
2017. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A YouTube már mindenféle játék videóival tele van. Nem tudsz olyan játékot mondani, amihez ne tartozna 100 gameplay videó.
2017. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tele van a magyar YouTube olyan videósokkal akik csak Minecraft-ot csinálnak.
2017. júl. 14. 20:25
 5/7 anonim válasza:

Kedves kérdező.

Az hogy neked nem tetszik a játék az nem azt jelenti hogy a többi 100 embernek sem tetszik.

A minecraft ingyen van könnyen kezelhető és nem csak a 10-12 évesek játszanak vele mert ők nem tudnának olyan rendszereket összerakni mint pl egy 21 éves.

A minecraft a kreatív emberek játéka akik kreativitásukat ki tudjak élni.

Az más kérdés már hogy a sok 9 éves miért van fent a YouTubeon. De vannak értelmes tartalmak is nem muszáj pont a Minecraft részét nézni...


Üdv: Ludvi (szerver tulajdonos)

UI: ha nem tetszik ne nézd!

2017. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csatlakoznék az előttem szólókhoz, de késztetést éreztem, hogy megerősítsem. A Minecraft változatossága miatt nagyon sok lehetőséget rejt és akkor még szóba sem hoztam az Easter egg-eket. Általában aki szereti a minecraf-ot, az csak ezzel játszik. Nem mindenkire igaz, de általában. Gyakorlatilag a Minecraft egy végtelen, virtualizált LEGO. Kreatív módban az összes blokk elérhető, de véleményem szerint még izgalmasabb survival módban összegyűjteni a szükséges mennyiségeket és máris építhetsz, amit akarsz.
2017. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Minecraft nem ingyenes, az egy dolog, hogy letölthető bárhonnan ezerféle tört verziója, ahogy minden más játéknak is.


Azért van tele Minecraft videókkal a net, mert a gyerekek szeretik és nyilván arról lesz több videó amit szeretnek.

Az már más, hogy ezeknek milyen a minősége...

De van sok felnőtt youtuber akik mindenféle gépeket, házakat, végtelenül pontos épületmásolatokat vagy egyedileg kitaláltakat csinálnak meg vele, az azért picit igényesebb, mint a 9 évesek kiabáló survivalozása egymással.

2017. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!