Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenki cikizni fog ha oda...

Mindenki cikizni fog ha oda adom be a felvételit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most megyek nyolcadikba,és egy gimnániumba szeretném beadni a felvételimet.

Tudni kell rólam,hogy nem vagyok egy minta tanuló,évvégén egy kettesem lett.

A gimibe emelt angolra szeretnék menni,mert imádom az angolt,de abból hármas vagyok.

Van egy fiú ismerősöm,ő oda jár általánosba tiszta kettes volt,mégis felvették.

Ráadásul olyan osztályfőnököm van,aki mindig megtöri az álmainkat,és az osztályom is ilyen.

Félek hogyha oda jelentkeznék akkor az ofőm és az egész osztály piszkálna,hogy úgyse bírnám.

Ès a barátom is,aki most megy 9.-be ő is oda jár.

(Nem szeretnék olyan válaszokat,hogy fiatal vagyok a kapcsolathoz,mert az én életem)

Mit tegyek? Nagyon parázok.



2017. júl. 15. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj velük, menj oda ahova akarsz.

Őket csak egy évig kell elviselned még, a gimnáziumot meg négy évig.

Ha végképp nem akarod hogy cikizzenek akkor jelentkezz máshova és év elején jelentkezz át abba a suliba ahova szeretnél menni.

2017. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha mindenki úgy cselekedne ahogy mások elvárják, akkor sehova nem jutna a világ. Nálunk mindenki mérnöki és gazdasági szakokat jelölt továbbtanulás céljából. Én ELTE-BTK koreanisztikára jelentkeztem és képzeld, nem tudok koreaiul mert ott előröl kezdhető. Ne aggódj, vállad be azt amit igazán akarsz, de akkor tanulj keményen.
2017. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!