Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A meleget vagy a hideget...

A meleget vagy a hideget szeretitek, bírjátok jobban? Melyiket viselitek el könnyebben?

Figyelt kérdés
érvek, ellenérvek mellettük-ellenük

2017. júl. 16. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A hideget szeretem, bírom. Ha hidegebb van, akkor fel tudok venni még egy pulcsit, de a melegben, gatyában már nem tudok mit levenni magamról. A hidegben a kályha meleget sugároz, de a melegben a ventilátor csak a meleget kavargatja. Hidegben jól lehet aludni, melegben sehogy.
2017. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hideget. Mert azzal lehet mit kezdeni. Ha hideg van fázom akkor felöltözöm.

Szóval ugyan az mint az elsőnél.


Ha meleg van azt nem igazán bírom max csak elviselem. A hosszú hajam melegít hiába kötöm fel. Levágatni meg nem fogom. És azért nyáron meg nem mászkálhatok mesztelenül.

Az autóban is nagyon meleg van és mindenhogyan. Este nem tudok jól aludni mert meleg van.

2017. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hideget, én nyaralni is hegyekbe, havas tájakra mennék ink ha megtehetném, mint meleg tengerparta
2017. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Én a hideget viselem el jobban azért amit a.többiek írtak. De szeretem a meleget amikor van egy hűvös hely, jégkrém, vagy medence ami hűsít. Persze a forróság nem jó de én szeretek olyankor vízben lenni aminek jó a hőmérséklete :) + már a növények is ébren vannak de azért kell a locsolás az eső de akkor is én a meleget szeretem de a hideget jobban elviselem:-)
2017. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Én a meleget imádom. Az hogy izzadok nem izgat,szépen csillog a bőrön az izzadtság. Könnyebben csúszkálunk egymáson sex közben.

A csajok ruhája rövid márha van...mindenféle dolgot csinálhatok a szabadban. Ehetek fagyit.alhatok pucéran.

A meleg jó.

A hideg ellen lehet tenni...ó igen remek félorát öltözni azért,hogy leugorj a boltba 1kifliért.

Meg fellehet venni egy pulcsit ja mondjuk nálunk inkább 3at,vagy inkább rögtön a télikabi. Minden hideg vacogtató,elgémberdek,a keztyű viseles kiszáritja a börőm,a sapi alatt viszket a fejem (seborrea) . Mindig mindenki hosszu,vastag ruhákban semmi nemlátszik a csajokból.

Nem lehet normálisan bringazni,ha egyáltalán lehet,mondjuk mást sem. A sielésen kívül(budapesten aztse) nem lehet kint sportolni.

Egyetle egy pozitivuma van:nincsenek bogarak.

2017. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Hosszabb távon inkább a meleget :)
2017. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
65%
Valóban logikus lenne a hideg, hiszen az ellen jobban tudunk tenni, de valamiért én jobban bírom a meleget. Ha nem végzek fizikai munkát egyszerűen nincs is melegem, hiába van 35 fok. Hidegben meg akárhogy felöltözök mindig remegek annyira fázok :D
2017. aug. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, én egyiket se. 23-27 fok, egy kis felhős napsütéssel, erősebb széllel, az ideálom. Se eső, se hó, páratartalom se túl magas. Ezen kívül mindig nyafogok, én vagyok az a tipikus, aki nyáron telet, télen nyarat akar... Gyűlölök öltözködni, izzadni/reszketni, a rovarokat, ha valahol nincs klíma/fűtés. A frontoktól ráadásul migrénem is van...
2017. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a hideget, mert amúgy sem vagyok fázékony, meg ha mégis fáznék, jobban felöltözök. + Melegben meg alig tudok elaludni.
2017. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Meleg. Letusolok, és 10 perc alatt leizzadok. 40 fok.

Hideg. Megfagyok.

Melyik a jobb a kettő keveréke, azaz a tavasz, és az ősz. :)

2017. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!