Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha beállítom youtube-on ezt...

Ha beállítom youtube-on ezt az értesítéseknél, miért nem jegyzi meg?

Figyelt kérdés
Van ugye az, hogy gmailen értesítőt kapsz levélben arról, ha youtubeon hozzászólsz valami videóhoz, és más is hozzászól utánad. Vagy te hozzászólsz valakinek a kommentjéhez. És eddig mindig kaptam róla értesítőt gmailen. Van egy olyan beállítás a youtubeon hogy "értesítések" és ott mindig kipipálom azt, hogy SZERETNÉK KAPNI értesítést a másokhoz fűzött blablabla. Már eddig kb 4x játszotta velem el az oldal, hogy beállítom, utána visszanézek, elmenti, odanézek 2 nap múlva, és már nincs elmentve (előtte elmentette) Most ez így magától elfelejti, vagy én nem csinálok valamit jól? És gmailen azóta sem jön értesítő, pedig régebben mindig jött kommentekkel kapcsolatban. Nagoyn nem értem. Másnak is volt ilyen?
2017. júl. 21. 21:09
 1/1 A kérdező kommentje:

Valaki, help?


" Tevékenységek a mások videóihoz fűzött megjegyzéseimmel kapcsolatban"


Ennél a résznél, az "értesítések" fülnél...

Azóta még vagy 4x történt meg, hogy beállítom és magától visszaveszi a pipát és nem kapok értesítőt..

2017. júl. 28. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!