Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor tehetem le a jogsit?

Simson roland kérdése:

Mikor tehetem le a jogsit?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és mikor tehetném le és menyiért a kismotor jogsit.

már motorom van csak nem mehet vele az utcán jogsi nélkül.igy néha a házunk kertjében nyomatom de ott csak nem az igazi .simson s51n motorom van. válaszotokat köszönöm elöre is.



2017. júl. 22. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig biztos nem teheted le, amíg nincs annyi eszed, hogy a GOOGLET megnyisd, és magad olvass utána. Mindenhol le van írva feketén-fehéren
2017. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 14. életév betöltésekor már gyakorlati vizsgát is tehettél volna.

(Az elméleti képzést, legkorábban, 13 és fél éves korban lehet kezdeni; elméleti vizsgát, legkorábban, 13 évesen és 9 hónaposan lehet tenni.)


Az ár kb. 50-ezer – 55-ezer Ft.

2017. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen második
2017. júl. 23. 21:50
 4/7 A kérdező kommentje:
az elsönek meg azt üzenem hogy sz0pj0n le.Elmondom azért neked hogy volt anyi eszem és beírtam a googleba hogy gyakorikerdesek.hu gondoltam hogy itt van egy normális ember aki választ ad és egy értelmes választ kaptam is.de sajnos egy fasz0p0 is megfordult itt most az elsöre gondoltam!!
2017. júl. 23. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Ostoba vagy fiam.. kevés eszed kis pocsod.. Ilyen idióta kölyöknek nem hogy jogsi, de játékautó sem való..

2017. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ki beszél itt most rólam én nem azt kértem hogy rólam írjál hanem egy normális választ kértem.és én ezt meg utálom amikor azért irom ide mert és azt kapom hogy google.néz akkor szerintem a googlén után hogy bunkó paraszt vagy.
2017. júl. 24. 13:12
 7/7 A kérdező kommentje:
és én vagyok az idióta amikor te nem tudsz egy normális választ adni.(ha nem tudsz egy normális választ adni akkor inkább ne irjál semmit )
2017. júl. 24. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!