Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legolcsóbb asztalos mennyiér...

A legolcsóbb asztalos mennyiért csinál meg egy ilyen horpadást? 14/l

Figyelt kérdés
Az öcsémmel nagyon összevesztünk, ő megrugdosott, erre én utána szaladtam, de becsukta az ajtaját és hozzávágtam a papucsom ami egy 1,5-ször 2,5-szörös horpadást hagyott a fa ajtón. Nem akartam, hogy behorpadjon. Az a lényeg, hogy nekem kell kifizetnem, szóval inkább megcsináltatom, mint, hogy újat vegyek. (Az ajtó maga kb olyan 25 ezer forint volt.) Legolcsóbban mennyiért tudnám megcsináltatni és hol találjak megbízható asztalost?

2017. júl. 24. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom miböl van neked a papucsod,hogy ilyen sèrülèst okozott,de nem muszály asztalost hivni,ha valaki kicsit èrt hozzá legletteli,megcsiszolja,ujrafesti ès kèsz,elvileg párszáz forintbol javitható..
2017. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!