Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lány otakuk figyelem! Nem...

Vivi 2.0 kérdése:

Lány otakuk figyelem! Nem tudom hogy vagytok vele de én oda vagyok Kou ért a Diabolik lovers-ből és ti?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert van egy otaku barátnőm aki megkérdezte tőlem hogy ki a kedvencem én pedig azt válaszoltam : Kou Mukami-samaaaaaaa. a barátnőm meg úgy nézett rám mintha most szöktem volna az elmegyógyból. (-:

2017. júl. 25. 20:31
 1/8 anonim válasza:

Szia!

Ugyan én nem nézem a Diabolik Lovers-t, de képek alapján szerintem én is oda lennék érte. 😄

2017. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én is imádom.Lehet,hogy azért nézett így rád,mert neki nem jön be.

De nekem Ayato a best.👌👌👌

2017. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, a Diabolik Lovers nem egy quality anime, hogy őszinték legyünk, bár azt még el is nézném... de ha komolyan odanyomtad a -samát a neve mögé, akkor én is nagyon furán néztem volna rád. Borderline weaboo kategória :D
2017. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát, nekem sem a kedvenc animém, mert konkrétan semmiről sem szól, de a karaktereket nagyon eltalálták.xD nekem Ayato és Kou a kedvencem, de ink Ayato :))))
2017. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 AnimeFAngirl25 ***** válasza:
Hát a Diabolik Lovers-ből Subaru a kedvencem. De mindenkinek más a véleménye szóval, nem hiszem, hogy elmegyógyintézetből jöttél volna :))
2017. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi lányok!
2017. júl. 31. 00:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Kicsit későn válaszolok, de azért leírom amit gondolok, hátha valaki megnézi később is a kérdést... na szóóóval:


#4-es, nekem is ugyan ez a véleményem mind az animéről, mind Ayato-ról és Kou-ról!

Nekem tetszett mind a 2 évad, de a "nem szól semmiről" tényleg leírja az anime jellegét, akármilyen jó/aranyos volt.


A "-sama"-hoz pedig annyit, hogy mi is mindig így beszéltünk az otaku barátnőmmel, sőt egyszer kitalálta, hogy "-chan"-ozzuk egymást. Mindenki hülyének nézett amikor animés dolgokról beszéltünk vagy fangörcsöt kaptunk, de nagyon izgi volt... tehát szerintem egyáltalán nem baj a "-samaaaa". Legalábbis ha te az elmegyógyból, akkor mi a diliházból szöktünk meg😂

2018. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Never mindig is Shuu, Ruki es Subaru jott be. Ok a legnagyobb gentlemanek
2023. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!