Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam újra?

Hogyan csináljam újra?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt instára regisztráltam facebookkal és most ha megprobálok belépni ugy hogy: adja meg a felhasználó nevet és jelszót, olykor megadom a felhasználó nevem és a facebook jelszóm de nem fogadja el igy csak ugy tudok belépni hogy bejelentkezés facebookkal! ez idáig még nem baj de ha letöltök az instához egy segéd alkalmazást pl (preview) ott nem enged facebokkal belépni igy nem tudom hozzá kötni az instám!!!!! Valaki meg tudja mondani hogy hogyan csináljam meg azt hogy oda beléphessek facebooknélkül???? NAGYO KÉNE!!!!

2017. júl. 27. 14:23
 1/1 anonim válasza:

Az Instagram jelszavadat úgy tudhatod meg, hogy megjegyzed a felhasználóneved és kilépsz. Utána elfelejtett jelszó stb.

Így ezek megvannak. Én nem ismerem ezt a segédalkalmazást, de ha az Instagram jelszó+felhasználónév kell, akkor így esetleg be tudsz lépni.

2017. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!