Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elítélnének emiatt?

Elítélnének emiatt?

Figyelt kérdés

Nem követek semmilyen stílust,olyab ruhákat húzok fel amik tetszenek,bár régebben emo voltam és a kinézetem nagyjából megmaradt.(Általában kockás/terepmintás ing,sötét póló,sötét/szakadt farmer és dorkót hordok)

Nagyon tetszenek az acélbetétes bakancsok,de a stílusomhoz nem biztos hogy illene,így nem merek venni

Leginkább rockerek,punkok és gothok válaszát várom,de mindenki véleményére kíváncsi vagyok

Egyébként most megyek 9.-be,nem tudom gimnáziumban mennyire elfogadott.Általánosban leszóltak és ,,extrémnek" számítottam emoként xD



2017. júl. 31. 18:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ez pl. nagyon tetszik

2017. júl. 31. 18:53
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és 158 cm magas és 48 kg vagyok,így nehéz lenne megszokni a plusz súlyt?
2017. aug. 1. 00:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolában már nem akadnak fent ilyen dolgokon(piercinges tetovált hosszúhajú fiúként mondom).Azt neked kell eldönteni hogy mennyire passzol a stílusodhoz,ha a közeledben van valami Rockpincéhez hasonló bolt menj el próbáld fel.
2017. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Hallod...engedd el ezt a megfelelési kényszert! Ne húzz magadra egy skatulyát. Nem egy k_baszott szubkultúra vagy. Mixelj olyan darabokat, amik tetszenek, hallgass mellé, amit jól esik és csak érezd magad g_cikirályul a bőrödben :D

Bármilyen is vagy, így is úgy is kapsz majd pozitív és negatív visszajelzést is, szóval ezért ne add fel a stílusod, és ne is fogd vissza magad, h megvegyél valamit, ami tetszik.

Rockot hallgatok, de grungegirltől a 'rokkkkoscigányon' át glammerig mindennek néztek, de édes mindegy, én így vagyok én, és nem is erőlködök, hogy valamelyik csoportnak aktív tagja legyek, hisz egy ember nem meríthető ki egy adott stílus által szabott korlátokban.

Naa de befejeztem a pofázást, szerintem vedd csak meg a bakancsot, ha jót érzel tőle:)

18/l

2017. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Az én stílusom eléggé hasonlít a tiedhez, egy kicsi mindenből. Konzervatív katolikus suliba károk, most leszek végzős. Tavaly kezdtem el acélbetétes bakancsot hordani, de még egy ennyire szabálykövető és "a szoknya hossza legalább a térdig érjen, annál föntebb semmiképp" suliban sem szóltak meg miatta, pár kérdést meg néhány fura pillantást persze kaptam, de annyi történt. Szóval szerintem emiatt be aggódj, érezd jól magad abban amit viselsz, ennyi a lényeg :) a plusz súly először biztos szokatlan lesz, főleg amíg betöröd a bakancsot, addig akár fel is törheti a lábad; de azért nem olyan vészesen nehezek csak plusz 1-1 kiló lesz a lábakon, és legalább nem fúj el a szél :D

2017. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenképpen megveszem:D
2017. aug. 1. 17:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2017. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Nem fognak,a bakancs király dolog,a steel viszont eléggé tör az elején:D

Punk

2017. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Eppaz02 válasza:
100%
Nem fognak båszt@tni ezért :D tapasztalat én emo vagyok gimibe járok van pc-m mondjuk bakancsot nem hordok mert az nem az én stílusom de a suliban nem egy ilyen van hogy bakancs teletetovált hosszúhajú fiú stb szóval ha neked tetszik akkor nyugodtan vedd meg
2017. aug. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Én most ugyanezzel küszködöm:D uj iskola, uj hely, uj emberek, en meg eleve nehezebben illeszledek be. A stílusomat nem akarom es nem is fogom eldobni, de első nap szolidabb leszek :D Hangulatomtól függ, hogy mennyire adom elő "keményen" a figurat, ezert sokszor leszoltak, hogy kamu rocker vagyok es csak menőzésből öltözködöm igy (mondta ezt egy kiss-es poloba feszitő divatember:D )

Mindenesetre azt ajanlom, hogy először ne acélbetétes bakancsba trappolj be az iskolába. Az emberek tobbsége előítéletes.

2017. aug. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!