Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye? Fényezés...

Kinek mi a véleménye? Fényezés, vagy autófóliázás?

Figyelt kérdés

#autófényezés #autófóliázás.
2017. aug. 2. 04:48
 1/2 anonim válasza:
Ezt a kérdést konkrétumok nélkül elég nehéz megválaszolni...attól függ igazából hogy mi a célod, mert ha mondjuk sok helyen karcos, sérült a karosszéria, lekopott a fényezés rozsdásodik mindenképp a fényezés javasolt elsősorban azért hogy a rozsda ne terjedjen tovább, ha kisebb karcok kicsi horpadások vagy ilyesmi van az autón, de nagyon zavar és nagyon szeretnéd hogy más színű legyen vagy hasonlók akkor fólia (ez arra is igaz ha csak szimplán nem tetszik a szine) figyelembe kell venned azt is hogy a fóliázás azért egy olcsóbb dolog mint az egész autót lefényeztetni, és a fólia védi is az autó fényezését és magát a karosszériát nem úgy mintha lefényeztetnéd. Másrészt ha lefényezteted akkor egy esetleges eladás esetén ha körbemérik a fényezés vastagságát, könnyebben számon kérnek majd hogy miért nem gyári a fényezés, és azt a látszatot keltheti hogy benne van a pakliban hogy egy olyan autót vesz az illető ami rommá volt törve stb...
2017. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is kell fenyeztetni az autot, 20eves, es ahogy most a napon volt ebben a melegben, ma vettem eszre, hogy pattog le a festek. En fenyeztetni fogom, nekem nem szimpatikus a foliazas valami miatt.

Azzal azert nem ertek egyet, hogy eladasnal azt a latszatot keltene, hogy romma volt torve. Ha torik egy auto, altalaban nem az egesz autot fenyeztetik (ha fenyeztetik), mert igyis rengeteg altalaban minden autohoz az alkatresz, es a lakatolas sem olcso, tehat szerintem senki nem koltene utama ra meg kulon a fenyezesre 250-300ezret.

2017. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!