Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi az esélyem a SOTE...

Mennyi az esélyem a SOTE kollégiumi helyre?

Figyelt kérdés
Pest megyei vagyok, viszont legalább 2 óra az utazás a falumtól az egyetemig. A dietetika szakra fogok járni, és az utazás és önállósodás miatt is, de nagyon szeretnék kollégiumba járni. A pesti albérletek nagyon drágák. Mennyi esélyem van megkapni a helyet? Akinek hasonló tapasztalata van, kérlek írjon :)
2017. aug. 2. 11:26
 1/2 anonim válasza:
Ha a távolság 1-50km bp-től kapsz kemény 1 pontot :'D egyébként 60 pont jár a szociális helyzetért és 60 a felvételi eredményért. Minden tulajdonképpen az egy főre jutó jövedelemnél dől el. Tudom, mert ugyanebben a helyzetben vagyok. A szociális helyzetemre -6 pontot kapok az egy főre jutó jövedelem miatt, pedig nem telik albérletre attó lmég. Szóval csak a távolsággal nem fogok megkapni
2017. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Fogod*
2017. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!