Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az gáz, ha nem ismerem fel a...

Az gáz, ha nem ismerem fel a BTS tagjait?

Figyelt kérdés
Nem rég (pár hete) lettem A.R.M.Y. és nagyon szeretem a fiúk zenéjét, meg a neveket is tudom, de egyszerűen nem tudom archoz kötni. Ez nagyon gáz? Hiába nézek videókat meg képeket, egyszerűen nem megy. Valami ötlet?

2017. aug. 5. 01:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Nem csodalom hisz full ugyanolyanok. En sose tudtam ezeket megkulonboztetni..
2017. aug. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
97%

Igazáből nagyon sokan nem tudják megjegyezni olyan könnyen az arcukat, de szerencsére nekem sikerült, hangról is megmondom, ki kicsoda a bandában.

Talán ez attól lehet, hogy állandóan az jön mindenhonnan, hogy az ázsiaiak egyformák (főleg ez a kínaiakra irányul itt nálunk) és ezt talán sok ember elhiszi.

Előtte mennyire voltál benne az ázsiai dolgokban? (pl. anime)

2017. aug. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)Nekem is pár hétbe tellt,mire mindegyikőjüket föl tudtam ismerni,ne aggódj,belejössz előbb-utóbb te is és nem gáz.

Vannak bandák,amiket szeretek,tudom a tagok nevét de nem mindenkit ismerek föl,rossz az arcmemóriám

Az első meg hülyeséget írt,egyáltalán nem ugyan olyanok.Persze náluk a barna szem és sötét haj alap(idoloknál sokszor festett,sokan beleesnek abba a hibába az elején hogy hajszínről akarják őket megjegyezni xD),de arcra ők is épp olyan különbözőek,mint mi.

Jungkook-ot például az orráról sikerült fölismernem,J-Hopeot szintén,Jint az álláról,mindenkinek van valami jellegzetes vonása

Ha van posztered,írd rá/egy post-it-re a nevüket és ragaszd oda,valamilyen sorrend szerint állítsad be őket a hét egy-egy napjára háttérképnek,vagy ilyesmi:)

2017. aug. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 régebben eléggé benne voltam ebben a témában, sokat animéztem, olvastam japán dolgokat, de a k-poppal, Koreával szinte semmit sem foglalkoztam, csak tudtam, hogy vannak, meg néha meghallgattam 1-2 számot
2017. aug. 5. 09:40
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Az gáz, ha sejtésem sincs, mi a fene az a BTS? És az, hogy nem is érdekel?
2017. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz.

Először nekem se ment. Majd mivel lassan 1 éve vagyok k-poper több tíz idolt megtudok különböztetni arcról, és olyan 200-nak tudom a nevét.:D

Ajánlom, hogy a sporcle.com oldalon írd be hogy BTS, és ott sok ilyen felismerős kvíz van.

Nekem pl az EXO így simán megy, másnak viszont pedig egyformának néznek ki.

[link]


Na meg szinte nincs olyan hogy két idol totál egyforma(talán az ikrek a Boyfriend-ben, de nem hiszem)

Az megint más kérdés hogy egy non-kpoper rasszista az ázsiaiakkal szemben, és mindegyiket egyformának mondja.:D

2017. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Pfuuu...nekem a BTS volt az első bandám amit megismertem a k-popban. Nagyon nagyon nagyon nehéz volt. Leírom hogy én általában hogy társítom a neveket a fejekhez

-Weekly Idol nézés

-Saját műsoruk nézése(pl.itt ugye a Bangtan Bomb)

-Színkodolt videokat nézése

És nekem ez segít legtöbbet:Van egy k-pop naplóm amibe felvannak írva bandák annak tagjai,adatai,érdekességei és pl. Kiírom a BTS tagjait,azoknak adatait,és az érdekességeket róluk majd nyomtatok róluk egyenként fotót és beragasztom pl.J-Hope fotóját J-Hope mellé. Nem tudom mennyire érthető,béna magyarázó vagyok.

2017. aug. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elején nekem sem megy, de minél több dolgot nézel tőlük, vagy egyáltalán ázsiai dolgokat, természetesen meg fogod tudni különböztetni őket, mindenféle erőlködés nélkül. Én a helyedben nem görcsölnék rá.
2017. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez most miért lenne gáz?
2017. aug. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem rég (pár hete) lettem A.R.M.Y."

"a neveket is tudom, de egyszerűen nem tudom archoz kötni"

Bocsi,hogy ezt mondom, de ha még fel sem ismered őket, akkor nem vagy A.R.M.Y, még csak ismerkedsz velük:-)

A kérdésedre válaszolva: Nem, egyáltalán nem gáz! Nem mindenki tudja rögtön megkülönböztetni őket, sokan csak hosszú idő után.

2017. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!