Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Ma freemail 21 új levelet jelzett, de ezt és a régebbi összeset spam-ban látom, megnyitni nem tudom! Mi a teendőm?

internet

Keress kérdéseket hasonló témában: internet

2017. aug. 5. 11:37  Privát üzenet  

A válaszok

Meg kell várnod amíg újra stabilon nem fog futni a szolgáltatás, mert ma is elég rosszul megy (hibával leáll vagy be sem tölt).

Majd ha ez megvan akkor regisztrálsz egy értelmes szolgáltatóra és elfelejted ezt az oldal amin rendszeresek a leállások és maga a szolgáltatás olyan minőségű hogy nem képes minden levelet fogadni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. aug. 5. 11:40 Privát üzenet
Van még olyan ember, aki a freemail.hu-t használja...?

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. aug. 5. 13:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pár napja furcsa üzenetet kaptam egy Moszkva környéki telefonszámról Whatsapp-on. Az üzenet szövege magyar volt és tartalmazott egy linkre mutatást. Természetesen nem nyitottam...
Mi az oka, hogy a Google Chrome nem továbbítja a leveleket? A partner (címzett) is ezt használja. Hibaüzenetet nem kapok. A Spam mappában sincs Explorer simán továbbítja.
A SPAM-ek közé állítólagos társkereső orosz nők mailjei érkeznek. Ez mi? Nem ismerem ezt a trükköt. Fishing, trojai, stb? Hogy működik?
Gmail-ban hol találom a spam mappát?
A FORMAT márkanévvel jelzett eszközök tulajdonképpen milyen ország termékei? Nem tudtam rábukkanni hirtelen. Amúgy karos lemezvágót keresnék, elfogadok rá tippet, hogy melyik cég...
Ez meg mi ez? Push file letöltés

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!