Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Airsoft puskáról szeretnék...

Vilhelm Tomi kérdése:

Airsoft puskáról szeretnék pár információt/tapasztalatot kérni. Kell e ehhez valami engedély vagy mik a szabályok és honnan tudok tárat venni hozzá? modell: M85 G36 típusú airsoft géppuska Linket beleraktam.

Figyelt kérdés

Link róla:

[link]


2017. aug. 5. 12:03
1 2
 1/13 anonim válasza:

Nem kell engedély. Tárat airsoftos boltban tudsz szerezni. pl: airsoft centerum. A szabályokat [link]

A g36 jó fegyver.

2017. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Kiegészítés a g36 jó fegyver, de nem ez a verziója. 130 fps komoly? Ha legalább 300 lenne... de inkább 400nak kéne lennie. Szóval ezt felejtsd el. Persze g36 ot nem kapsz 20K-ért
2017. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tudnál nekem linkeket kuldeni mint tárrol mint a fegyverrol még elég tapasztalatlan vagyok...

Köszönöm válaszaidat

vagy esetleg hogy milyen belépő fegyvert ajánlasz nem tul drágán?!

2017. aug. 5. 23:25
 4/13 anonim válasza:

Egyet értek az előttem szólóval, a linkelt replika egy vicc.


[link]


[link]


Ez a kettő szerintem jó kezdésre, ha G36-ot szeretnél. Nem árt átnézetni őket még újonnan.

Árba nem tudom mi a limited.

Tár mid-cap legyen, de én vennék hozzá egy átalakítót, hogy m4 tárakkal etethessem. (olcsóbb, kisebb) Páran lehet megköveznének ezért, de én nem veszem ilyen komolyan a realisztikusságot.:)

2017. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Koszi szépen...

Esetleg ehhez a modellhez tudnám hangtompitot ajánlom vagy kell e egyáltalán hozzá vagy van e rola valami véleményed/tapasztalatod?

Taurus pt24/7

2017. aug. 7. 16:37
 6/13 anonim válasza:

Itt használtak cuccokat találsz:


[link]


[link] browse-categories/8/gepkarabelyok-geppisztolyok/?results=500

2017. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Kezdôként ne vegyél használt fegyvert csak ha elkisér egy veterán. Nagyon meglehet velük szìvni.
2017. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

már megvettem újonnan ezt a típust: Taurus pt24/7

Vettem hozzá 20mm es BB golyókat. Mit érdemes még venni hozzá? esetleg tárra gondoltam vagy hangtompito kell e hozzá?

2017. aug. 7. 21:22
 9/13 anonim válasza:
Rugós vagy gázos? Milyen márkájú?
2017. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Tárat vegyél hozzá. Egy szemüveget szerezz piros és kék karszalagot meg egy narancs kendőt. Jó a láthatósági is. A többit csak a pénztárcád mérete határozza meg. Ja midcaphez legyen gyorstöltőd.
2017. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!