Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt egy hangsávba...

Hogyan lehet ezt egy hangsávban megcsinálni? (Részletezés lejjebb)

Figyelt kérdés

Egy hangsávon dolgozom, aminek a szövegét már begyakorolni kezdtem. Szépen ment a második próbálkozásra.


Táblagépemről + fülesemmel dolgozom, mert másom jelenleg nincsen. Nekem elég mély a hangom, oszt úgy döntöttem, higy picit ambiciózus leszek. 20-as éveimben járó srác vagyok, akit már a mély hangom és szakállam miatt égy együtt néztek 30-asnak, amin én akkoriban szabályosan elröhögtem magam, de visszatérve a szövegre: Mégis időnként egy 40-es éveiben járót idézne a karakterem hangja. Ez később szinkronhang referenciaanyag lesz, amit szeretnék elkészíteni, oszt elhelyezni a honlapomon. A hangsávon egy fiktív ország politikai vezetőjének beszédhangját alakítom.


Na most arról próbáltam meg keresni értelmes anyagot angolul először, hogy a hallgatók (statiszták) hangja, amit úgy szeretnék megcsinálni, hogy mintha többszáz fő (férfiak és nők vegyesen.) mondaná együtt a nekik írt egy sorost, ami a hangsáv végén bukkanna föl, oszt így hangzana.


"Éljen Amral és Nubilía Köztársasága!"


Ebben szeretnék segítséget kérni hozzáértőktöl.


Köszönöm a segítséget előre is!



2017. aug. 5. 14:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!