Dorten kérdése:

PayPal fizetes?

Figyelt kérdés

Keszitettem egy paypal felhasznalot , viszont mivel nincs bank kartyam , nem tudok a felhasznalohoz kartyat kotni .. De penzt kapni,kuldeni,kolteni lehet ha nincs ra kotve bankkartya . ?

Nem tudom ha jo temakorben tettem fel a kerdesem de nem nagy penzugyi dolog..



2017. aug. 7. 21:54
 1/4 anonim válasza:

Ha utalsz rá , akkor tudsz vele fizetni. De amig nincs hozzá kötve kártya, és a felhasználódon nincs pénz ,az esetben nem.

Tehát, ha kerül rá pénz (küldenek rá,utalnak stb) az esetben igen.


Ha nincs pénz, se kártya nála. Akkor nem.

De a kártyán kell hogy pénz is legyen, a vásárlás esetén.

2017. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, de hogy jobban megertsem elmagyarazom mit szeretnék csinálni.. Egy játék felhasználot szeretnék eladni, ugye mivel a játék már nincs se CD n se egy "kod" ban, hanem egy felhasznalon, az szeretném eladni, az illetovel aki lehet külföldi lerendeznem az email átirat, jelszót viszont félek a fizetéstol, hogy mivel nincs bank kártya nem kapom meg a pénzt amit utal... Am meg valami, amit utalnak azt en felhasznalhatom bárhol ahol van paypal opció, bankkártya rakotes nélkül?
2017. aug. 8. 01:28
 3/4 anonim ***** válasza:

A paypal már önmagában egy virtuális pénztárcának, online számlának felel meg. Azon lehet valutát tárolni és oda/onnan utalni. Ha nem kötöd össze más bankszámlával, akkor maga a profil lesz a bankszámla és rajta a pénzed.


A játék eladása viszont lehet probléma, elég sok szolgáltatás tiltja a profil átruházását. Nehogy amiatt kerülj bajba hogy kifizetik a profilt majd a rendszer letiltja mert érzékeli hogy más használja és átírták a belépési adatokat.

2017. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Azon lehet valutát tárolni és oda/onnan utalni."


Valutát elég nehezen, inkább csak devizát.

2017. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!