Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Olimposz hőseiben szerintet...

Az Olimposz hőseiben szerintetek a rómaiak vagy a görögök a jobbak? Miért?

Figyelt kérdés
Én személy szerint római fan vagyok de még nem nagyon találkoztam olyanokkal akik kedvellnék őket. Érdekel sokak szerint miért a görögök a jobbak.

2017. aug. 9. 22:43
 1/5 Csakegyotaku^^ válasza:
74%

Én személy szerint görög fan vagyok, abból az okból, hogy ezelőtt se bírtam már a rómaiakat. Már előtte is sokkal jobban érdekelt a görög mitológia egyetlen egy okból. A rómaiak csupán lemásolták, ellopták a görög isteneket és más nevet adtak nekik meg csináltak pár újat.

Ráadásul náluk a táborban is óriási a rend, minden be van osztva mint egy katonai táborban, engem arra emlékeztet. És én jobban szeretem azt a szabadságot amit a Félvér Tábor ad. Ott legalább azokkal lakhatsz, akik a félisten tesóid.

2017. aug. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem is túl felkészültek a támadásra emiatt. Pedig a félvérek mindig veszélyben vannak. Szerintem a görögök túl lazán veszik a dolgokat.
2017. aug. 10. 20:47
 3/5 Csakegyotaku^^ válasza:
Ez igaz, de én, mivel jómagam is szétszórt ember, jobban szeretem azokat, akik nem tartatják be a szabályokat annyira, vagy lazábban kezelik őket. Bár mondjuk ez is egyénfüggő...
2017. aug. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cuvu4324 válasza:
Én személy szerint mindkét tábort szeretem. A Félvér Tábort azért mert szabadabbak öntörvényűek. Míg a Jupiter Tábor komoly, erős és nem annyira összetartóak. Én egyébként görög mitológia fan vagyok.
2017. szept. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Greek Forever!!!

Szerintem mindkét tábornak vannak erősségei és gyengeségei.

És az a vicc hogy ami az erősségük pont az a gyengéjük is.

Görögök szabadabbak,rendszertelenek. De ez azért jó mert vészhelyzet esetén az egyének külön-külön is boldogulni tudnak.

A Rómaiak viszont merevek, szabály betartó "gépek". Ha olyan esemény történik ami megzavarja a előre eltervezett taktikájukat akkor elvesznek.

A római táborból csak egy dolog tetszik. Még pedig Új Róma.

2017. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!