Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek magyarul Undertale...

Csak Egy Otaku kérdése:

Keresek magyarul Undertale Fanfiction-öket. Nem tudtok néhány jót?

Figyelt kérdés
Lehetőleg valamilyen romantikus témájú legyen. (SansXFrisk) Egy hasonlót olvastam csak az, az egyik Undertale AU-val volt kapcsolatos méghozzá az EchoTale-hez. A történet címe "Miért". Na de ha valaki tud valami jót azt légyszives írja le!^^ Köszönöm előre is.

#Fanfictons
2017. aug. 9. 23:44
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem nagyon vannak ilyenek magyarul. De kárpótlásul mondom a youtubon nagyon sok jó dolog van még undertal iklette zenék is. Meg érdemes megnézni a musicalt is. Némelyhez van magyar felirat is.
2017. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm! ^^
2017. aug. 14. 10:42
 3/6 anonim válasza:
Romantikus témájút nem szoktam nézni, de a Glitchtale-t nagyon ajánlom ^^
2017. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1


Konkrétan musical is van, hihetetlen jó némelyik szám. (Megalovania, Hopes and Dreams/Save The World) ahol még W.D.Gaster is saját számot kapott :D

2019. márc. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gofrisütő ***** válasza:
Nem tudok romantikosakat, de a Glichtale, és az Underverse nagyon jók. A Glochtale híresebb, de én személy szerint jobban szeretem az Underverset. De mi ez a SansxFrisk mánia? Azok akik kitalálták azok FRANStasztikusan hűlyék.
2020. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Foxkol válasza:
Én is szeretem ezt a shipet. Wattpadon van pár jó magyar kis iromány, magyar nyelven is lehet találni. [link] ez a "könyvet már régebben olvastam, de emlékeszetem szerint Frans-os, remélem tudtam egy kicsit segíteni :3
2021. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!