Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tarkareti koliban mennyi...

FarkasJudit kérdése:

Tarkareti koliban mennyi ideig szállásoonak el valakit mint vendég?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy a vendég-lakóknak 500 forint/éjszaka a díj.. ez csak pár napra érvényes, vagy az illető egész hó apra ott maradhat ha van hely?

Meg így tudja valaki, hogy hol vagy jobban inkább kinél, milyen e-mail címen lehet érdeklődni? :)

Előre is köszi a válaszokat.



2017. aug. 10. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

2 éve tarkán lakok


Nincs vendégfogadás. Tehát a sajátszobádban kell elhelyezned a vendéged pl matracon vagy közösködsz vele az ágyadon. Így van, 500FT fő/éjszaka.

Házirendből másoltam ki:

"Egy lakó egy hónapban maximum 15 éjszakára fogadhat vendéget 23 óra után a kollégiumi SZMSZ-ben meghatározott vendégfogadási díjért, valamint egy személy

egy hónapban maximum 15 vendégéjszakát tölthet a kollégiumban. Ha a vendég meghaladja a 15 vendégéjszakát, akkor a vendég köteles az adott hónapra az egy

férőhelyre meghatározott kollégiumi önköltségi díjat megfizetni, ellenkező esetben a vendég kitiltásra kerül a kollégiumból. (A megfizetendő önköltségi díjból az addig

befizetett látogatói díjakat le kell vonni.)


Nem lehet becsempészni sem mert kártyás beléptető rendszer van.


Bármi kérdésed van írj nyugodtan .)

Hajnali 6 óra és este 23 óra között érkező

vendégeknek vendégfoga

dási díjat nem kell fizetniük."

2017. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :)

Hülyén fogalmaztam van vendégfogadás, csak kimondott vendégszoba nincs

2017. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D így most már világos a dolog :3 :)
2017. aug. 13. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!