Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sziget fesztivál?

Sziget fesztivál?

Figyelt kérdés

szóval..nem sokára mennénk egy hétre a szigetre és sok kérdésünk van.

1. Mennyit pénz vigyünk egy hétre kb 4 en mennénk?

2. Ha egyetemista vagyok még érvényes a diákjegy ajánlat?

3. Kell fizetni a telefon töltését?

4. tiszta víz folyik a csapból?

5. kb. mennyibe kerül az étel?



2017. aug. 11. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

hát én csak két kérdésedre tudom a választ

2. igen

5. egy gyrostál 2 ezer ft szóval.. drága a kaja

2017. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy hétre? Nem néztetek be valamit? Ma péntek van, és szerda hajnalig tart...
2017. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem idén mennék! jövőre...
2017. aug. 11. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:

1. ezt nektek kell tudni annak a fényében, hogy mennyit isztok és mit (feles nagyon drága), milyen kajákat esztek és milyen más igényeitek vannak...van a Szigeten mosógép is, természetesen pénzért, de van bungee jumping is több, mint tízezerért és lehet venni egy csomó kacatot, partykelléket, tehát határ a csillagos ég, de ha nincsenek nagyobb igényeid az iváson és az evésen túl, akkor nagyjából ki lehet hozni 30-40-ből per fő

2. érvényes magyar diákigazolvány kell hozzá, tehát igen, egyetemistaként is vehetsz, de vigyázz, mert csak egy bizonyos ideig van ez az akció (azt hiszem június 1-ig vagy ilyesmi)

3. kell fizetni, méghozzá elég sokat (utoljára 3 éve fizettem ezért, akkor 500 forint volt...) de meg lehet oldani máshogy: összehaverkodsz valamelyik bódé munkatársaival, és náluk töltitek a telót, vagy kimentek pihenni/kajálni/inni valahova Pesten, ahol van konnektor (plázákban, kávézókban szokott lenni), esetleg "buta" telefont visztek magatokkal, azok jól bírják

4. nincs "csap", minden pénzbe kerül, a víz is. bár van a szigeten egy csap, aminek a vize iható, de nem biztos, hogy nem fogják lezárni. mosdók környékére kihelyezett kézmosókból meg én nem innék...

5. elég drága, idén a sör 700 forint, egy kaja meg olyan 1500-2000 környékén van, és ez kb. csak a egy hamburger/gyros. van bent Aldi, ott olcsón be tudtok szerezni szendvicsnek valót, de azt ajánlom, próbáljatok meg kint enni és egy kis kaját bevinni (az Auchanban is vannak kajáldák, azok valamivel olcsóbbak)

2017. aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jobb is h idén kihagyod , tuti lesz pár durva viharos nap..
2017. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!