Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyereményjáték ötletek?

Nyereményjáték ötletek?

Figyelt kérdés

Van egy Facebookos oldalam(egy sorozatnak csináltam magyar rajongói oldalt) és azon szeretnék egy nyereményjátékot csinálni,csak nincs ötletem...eddig is csináltam,csak azokkal az a baj,hogy apróbbak voltak,csak most az 1000 lájkhoz közeledek és szeretnék valami nagyobb durranást ha értitek...:D


Gondoltam arra us,hogy csináltatok valamit,pl.vannak olyan oldalak,ahol csinálnak egyedi telefontokot,párnát,poharat stb.,szerintetek ilyen jó ötlet lenne? Ti minek örülnétek?



2017. aug. 15. 13:54
 1/3 anonim válasza:
Pohár jó ötlet, párna szerintem olyan semmire való cucc, telefon tokot pedig csak úgy érdemes ha nem gyártatod le előre hanem csinálsz egy játékot ahol kiválasztod a nyertest majd megkérdezed tőle milyen telefonja van.
2017. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nézelődtem kicsit,varázsbögre (hőre változós) és/vagy kirakóra gondoltam,a többi ajándéktárgy amire lehetne nyomatni egyedi képet az meg vagy hülyeség vagy nagyon drága :/ Ilyen üvegkeretek meg plüssmacik kilőve,max. még amit el tudnék képzelni az egy egérpad lenne xd


Írhattok nyugodtan ezektől eltérő ötletek,a lényeg,hogy 3000 Ft-nál ne legyen drágább!


Előző,köszi a választ! :) (Ment a zöld kéz)

2017. aug. 15. 15:02
 3/3 A kérdező kommentje:
*ötleteket
2017. aug. 15. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!