Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Egy év próbára bocsátást kapott egyik barátom tavaly augusztusban, ez idén lejár, az a kérdése, hogy ennek a lejártakor kap-e értesítést írásban vagy akár szóban és lesz-e új tárgyalás vagy bármi?

2017. aug. 15. 18:21  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A szülöi ház kettönkre szálna, ha az ex-em végett nem volna tarzozásom amit nem tudok fizetni hagyatéki tárgyalás után rá tehetik a kezét a bank a fele házra, amiben lakom?
15 éves lánynak milyen ruhát kell felvenni egy targyalásra tanúként?
Lehetséges ez? (hagyatéki tárgyalás)
Hamis vád bűntetés?
Májusban kaptam egy csekket szabálysértésről másnap feladtam, de augusztusban jött egy levél a bíróságról, hogy nem fizettem be ezért tárgyalás lesz. Mire számíthatok?
Hamis tanúzásnak minősülhet az az eset, ha a tárgyaláson az alperes jogi képviselője elhallgat egy olyan számára nyilvánvaló és tudott tényt, így megváltoztatva ezzel a tárgyalás menetét?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!