Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt az elsősegél...

Kinek milyen volt az elsősegély vizsgája?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz? Ha valamit hibázok azonnali bukás?

2017. aug. 15. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A vöröskeresztnél érdemes csinálni.

Újraélesztésnél az a lényeg hogy gyorsan csináld, mintha igazi lenne.

Az volt a tételem hogy valaki kirepült az autóból és ott fekszik az árokban, mit kell tenni? Kicsit izgultam és nem nagyon bírtam értelmezni, elkezdtem beszélni kimentésről meg egyéb veszélyekről, de elmagyarázta hogy nem kell kiszedni csak az árokban fekszik, el szabad-e mozdítani onnan? Mondtam hogy nem és ennyi volt. Azon vannak hogy átmenj.

2017. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem mindenhol vannak azon, hogy átmenj. Én hiba nélkül bemutattam az újraélesztést és a stabil oldalfektetést. Aztán a tételt elmondtam, egy dolog kivételével, és már mehettem is kifelé- buktával.
2018. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!