Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Wish...

Mi a véleményetek a Wish oldallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék rendelni, tisztában vagyok vele, hogy nem csúcs kategóriás telefonok vannak ott, inkább az lenne a kérdésem azokhoz akik rendeltek már onnan, hogy megkapták-e azt amit rendeltek, nem átverés-e az egész?

2017. aug. 17. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Megkapod, nem átverés.
2017. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én személy szerint nagyon szeretem, nem átverés..Nagyon sok mindent rendeltem már eddig minden megjött. Én csak ajánlani tudom. Nem beszélve arról,hogy olcsóbb mint a többi oldal.
2017. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Adam311 válasza:

Én is kérnék segítséget


Milyen menyiségbe érdemes rendelni??

Vagy az nem kikötés bármenyit rendelhetel egyszere??

2017. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármennyit rendelhetsz egyszerre. A wish egy ugyan olyan online piactér mint az eBay vagy az Aliexpress és a termékek is megtalálhatóak mindhárom platformon. Egyedül Alibabán van kikötés minimum rendelésre de az nem magánszemélynek van hanem viszonteladóknak.
2017. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak apróságokat szoktam venni, de eddig megjött minden, van ami 10 napon belül, van ami másfél hónapon belül pont a határidő napján, de a legtöbb dologra kb 3 hetet kell várni és megjön. Én azért ilyen műszaki dolgot nem vennék, mert ha baj van vele akkor visszaküldeni hát elég meredek meg kitudja, de van egy ismerősöm aki rendelt már onnan tabletet és dicséri hogy jó.
2017. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!