Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 17éves vagyok és a tetkók a...

Berencsi Máté kérdése:

17éves vagyok és a tetkók a szenvedélyem bár még nekem nincsen, tetováló művész szeretnék majd lenni. Hogyan induljak el?

Figyelt kérdés
Nagyon sok at olvastam utána ezzel kapcsolatban de mindig kételyeim akadtak. Talán nálatok akad olyan ember vagy esetleg tetováló aki segíteni tud nekem válaszával. Kiskorom óta gyönyörűen rajzolok és mindent csakis szabad kézzel. Rengetek versenyt és pályázatot nyertem. Nagy álmom hogy jó tetoválómvész lehessek. Nagyon turelmes vagyok és a kihívásoktól sem rettenek vissza, és az emberekkel pedig jó kapcsolatot tudok kialakítani. Kérlek tudtok nekem tanácsokat adni? Válaszotokat előre is köszönöm szépen!

2017. aug. 20. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

itt böngéssz szerintem:)

2017. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak miutan profin rajzolsz portrekat, utana nyulj tetovalogephez. (Kontarbol van eleg boven sajnos..)

Nincs a kornyekeden tetovalo ismeros, szalon?

Ha van, kerj toluk segitseget, megmutatod a rajzaidat, mit hogyan szeretnel a jovoben, es ok eldontik, hogy akarnak-e illetve erdemes-e veled foglalkozni, vagy sem. Persze azert megkerik az arat, hogy foglalkoznak veled, de semmi sincs ingyen.

2017. aug. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tanfolyamokat felejtsd el..Vicc

A semmiért fizethetsz százezreket,keress egy profi művészt aki segítene neked,persze fizetni neki is kell,de ő legalább segít is..

2017. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van tetovalonismerosom es a szakmaban tenyleg elismert. Eleg sokan mentek hozza megkerdezni, hogy induljanak el, megkerte hoy hozzak be par rajzukat ami kozt legyen realisztikus, portre , waterproof stilusu kep is . Nekem leesett az allam milyen ugyes volt egy ketto, Boris meg csak bologatott es kozolte hogy ez ide sajnos meg keves. Volt egy srac akivel nagyon meg volt anno elegedve, o disznoboron el is kzdte a gyakorlast segitseggel, de a mai napig nem lett belole tetovalo, pedig mar ennek lassan 6 eve. Egyszeruen ttovalni teljesen mas, mint rajzolni/festeni es az emberek ugy gondoljak ha valaki rajzol az automatikusan tetoval is. A ttovalo kurzus meg gy hatalmas vicc csak lehuznak es semmit sem tanulsz. Nem mondom hogy add fel az almaidat, viszont a kozeledven jo lenne egy tetovalot keresni, aki tudna velemenyezni a munkaidat es valami segitseget tudna nyujtani
2017. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!