Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megijedtem az anabell horrorfi...

Megijedtem az anabell horrorfilmtől és nem tudok aludni mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban :)
2017. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) éjfél van és a szemem se merem lehunyni!az anabellt néztem meg
2017. aug. 20. 23:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Én múlt csütörtökön néztem meg, 2 napig nem aludtam normálisan. Egy idő után persze be fogsz aludni, addig próbálj meg zenét hallgatni, kikapcsolni, másra gondolni. Miután aludtál egyet rá, úgyis kevésbé lesz ijesztő mert már nem olyan friss az élmény:)
2017. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ne nézz ilyen filmeket , nem neked való ... nem vagy elég érett ahhoz , hogy feldolgozd , hogy ez csak "mese" ...
2017. aug. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, hogy inkább ne nézz ilyen filmeket. Az élet annyira bonyolult, tele izgalommal, miért kellene erre még rátenni? Ajánlok egy másfajta filmet. Ebben is van nevetés és könny, humor és dráma, mégis egy értékes, elgondolkodtató alkotás: www.nicelife.hu/galeriafilmbatorsag.php
2017. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Na neeeee XD 14 vagyok és most néztem meg az Anabelle2-t. Szét röhögtem magam jelzem hogy tegnap hajnal 2-kor kezdtem nézni. Hogy lehet egy ilyen hagyi filmről felni? XDD Inkább vicces volt a film
2017. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hallgathatsz ilyenkor valami klasszikus zenét: Bach-ot, Debussy-t, Purcell-t, Vivaldit stb.

Vagy olvass/hallgass mesét, vagy imádkozz és olvass Bibliát.

2017. aug. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
igyál vodkát, szilvapálesszel
2017. aug. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laikus Gyuri válasza:
Nézd meg a démonok közöttet 😀
2017. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!