Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és bele szerett...

14 éves vagyok és bele szerettem egy nálam 9 évvel idősebb férfiba. Én is tetszem neki de a szüleimnek nem szimpatikus a srác igy azt sem nagyon akarják h egy légtérben legyek vele. (mivel együtt táncolunk egy elég sokszor ő a párom) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#szerelem #családi szigor
2017. aug. 21. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Feküdj árokba és szexeld meg xD
2017. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
74%
Tehát ha jól értelmezem a srác már 23 éves. Nem akarlak elszomorítani de ebből semmi sem lehetne. A szüleid kiborulása is jogos hiszen hatalmas korkülönbség van köztetek ha lenne bármi is az sem szólna továbbra mint 1 max 2 hónap. Máshogy gondolkodsz te is a szerelemről és ő is. Szerintem próbáld meg ezt az oldalát nézni a dolognak és te is rájöhetsz hogy nem lenne hosszútávú kapcsolat belőle. Remélem segítettem.
2017. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es te hülye vagy!
febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj ne keseredj el a legjobb barátom szüleinek is elég nagy kör különbség van köztük az anyuka 38 éves az apuka 51 komolyan mondom
febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!