Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért zavar valakit annyira,...

Miért zavar valakit annyira, ha itt egy választ lepontoznak? Nem tök mindegy nektek így ismeretlenül?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Engem ne zavar, az zavar amikor megjelennek olyanok akik sportot űznek a lepontozásból és ész nélkül mindent, de mindenkit. Ha, azt látom, hogy adtam egy választ amivel lehet nem egyet érteni is és lepontoznak akkor rábólintok, elfogadom, de akkor amikor bemásolok egy linket valahonnan, egy címmel elérhetőséggel, vagy leírom, hogy ez és ez ennyibe kerül bizonyos helyeken és lepontoznak nullára, na az már nonszensz.
2017. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
100%
Ugyan nem kell komolyan venni, de ismeretlenül is lehet egy kudarcélmény önmagad számára.
2017. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Engem nem zavar:)
2017. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért azt én sem értem, hogy ha valaki veszi a fáradságot, hogy jó indulattal és legjobb tudása szerint válaszol, HASZNOSAN a kérdező számára, akkor kívülállók miért csinálnak belőle NEM TETSZIK szavazást!?!
2017. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!