Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Így nem lehetek majd, olyan...

Így nem lehetek majd, olyan személy, akinek doktorátusa kell, hogy legyen?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Lelkileg úgy érzek mintha lány lennék. Elmondtam anyukámnak mindent és azt is, hogy milyen hajlamaim vannak. Azt mondja, a pszichiáter lehet, hogy szakvéleményt fog rólam írni, hogy nem lehetek pl. orvos, jogász stb. És, hogy bevisznek a kórházba. Igaz. Kérem írjanak valamit. A tanulmányaim nekem nagyon fontosak, de ez a lelkiprobléma megőrjít.
2017. aug. 25. 23:14
 1/6 Kematox válasza:
Baromság. Ilyesmitől eltíltani embereket elmebajjal szoktak, nem kisebb nagyobb lelki problémákat amit 99.9% valószínűséggel ki fogsz nőni. Pszichiát meg anyádnak kell ha ilyeneket hord össze.
2017. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak, tudja ez komoly dolog, mert sejtem, hogy ez mi. Azzal, hogy milyen hajlamaim vannak, az öngyilkossági hajlamra gondoltam, mivel azok vannak a lelki problémáim miatt és ezért kérdeztem. Tényleg ezért nem fognak az álmaim széthullani
2017. aug. 26. 00:10
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem leszek SOHA öngyilkos.
2017. aug. 26. 00:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak egy tini hülyegyerek vagy, pont olyan, mint a többi - keresed a feltűnést, kitalálsz mindenféle baromságokat, hogy bebizonyítsd, más vagy, mint a többi. Majd kinövöd.
2017. aug. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tini hülye gyerek? Ön nem tudja, hogy ez számomra milyen gyötrődésekkel jár, és nem vagyok olyan, aki keresi feltűnést. Sőt én mindig meghúztam és meghúzom magam. Tudom mi az, hogy osztozkodni mindenen, mivel 2 testvérem van.
2017. aug. 26. 09:02
 6/6 A kérdező kommentje:
És, Ön szerint ezt az egészet csak kitalálom? Nem.
2017. aug. 26. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!