Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A segitségeteket szeretném...

A segitségeteket szeretném kérni!?

Figyelt kérdés

Az lenne, hogy a párommal már 3 éve együtt vagyunk.Ő 38éves(F) én 19éves(L).És az lenne a nagy gond,hogy nagyon rá szokott az alkoholra olyan na nincs,hogy ne igyon ez engem nagyon zavar és kb.minden nap el mondom neki hogy fejezze be ő erre mindig azt mondja, hogy be fogja meg,hogy holnaptól nem iszik, de soha semmi nem válltozik. Ugyan úgy folytassa. Már volt olyan is, hogy szakitottam vele és el mondtam, hogy ezrt mert nekem ilyen kapcsolatra nincs szügségem... Aztan haza mentem töle és pár nap mulva hivkalt meg sms-eket küldözgetet, hogy meg valltozik csak ne hagyjam el. Aztán nagy nehezen ki bekültem vele durvan2 hét után és kb. egy hétig jo volt minden aztan megint kezdte előről. Azt tudni kell, hogy még a szüleivel él és az apja egy alkoholista, és zaklassa a fiát, szószerint nem hagy neki békét. És ö mindig azt mondja, hogy miatta iszik.De én minden nap mondom neki, hogy legalabb miattam, miattunkj és a közös jövőnkért válltozon meg, és nem válltozik semmi. Azt mondta, majd ha el költözik innen akkor meg fog válltozni.Kb.egy écve vettünk közös lakást,ami ugy le volt lakva, hogy teljesen fel kellett újjitani ami ebbe az évbe lett kész. DE már az is be van rendezve már lehetne költözni, de ö neki most az a kifogása hogy ameddig az autómata mosogépet nem kötik be addig nem megy.

Segítsetek kérlek,hogy mit csinaljak! Én nagyon szeretem őt meg ő is enegem mert érzem.Mit csináljak hagyjam el? Szerintetek meg javulhat még vagy már nem?

Légyszives csak normalis válaszokat irjatok!

Előre is köszönöm!


2017. aug. 26. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emberek nagyon nehezen változnak meg, a korral pedig ez egyre nehezebb, a párod pedig nem mai gyerek, akár az apád is lehetne, ez is megérne egy misét, de ebbe ne menjünk bele. Az biztos hogy nincs mese, a párod alkoholista, van a körömben sajnos alkesz, és innen tudom, hogy ebből NINCS kiút. Ez egy nagyon durva függőség, ami a személyisége legmélyebb rétegeiben van és ez csak egyre rosszabb lesz. Kigyógyulni NEM lehet belőle, legfeljebb abbahagyni az italozást, akár "végleg" de ez nem kigyógyulás, hanem nap mint nap úgy dönteni, hogy ma nem iszok és remélni hogy holnap is ugyanezt a döntést hozom meg, de ez egy mindennapos harc, amit csak a legerősebbek tudnak megvívni, a párod pedig egy gyenge jellem. Tök fiatal vagy, a helyedben én fognám magam és kidobnám a fickót, ne viccelj előtted az élet, ne szülj gyereket egy alkoholistának!
2017. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A párod örülhetne! 38 évesen van egy 19 éves gyönyörű barátnője! Kérdező! Ha te vagy számára a legfontosabb, és még rád sem hallgat, akkor kire hallgat? Bizony senkire, amíg ő maga nem dönti el, hogy változni akar! Miért iszik? Annak, hogy iszik, van oka!
2017. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tönkre akarod tenni az életed valaki miatt, aki inkább az italt választja helyetted? Szeret téged, de vagy az alkoholt jobban szereti nálad, vagy nem is szeret téged annyira.. Ettől függetlenül tudom én is, hogy szeret téged, csak az alkoholizmus egy ilyen ronda függőség! Bizony nem szabad függőnek lenni! Inkább ne igyon valaki alkoholt, csak ne legyen függő! Próbáld őt megváltoztatni, a személyiségét, mindenét. Ha nem megy, váljon szét az utatok!
2017. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat sajnos az apukája miatt iszik! Régebben nekik nagyon rossz kapcsolatuk volt. És sajnos nem tudok mit csinaljak? Hagyjam el ez miatt? Vagy valamit mondjatok már légyszives. Èn mar nem birom ezt!!! :(
2017. aug. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!