Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintitek ez a rap szövegem...

Szerintitek ez a rap szövegem durva?

Figyelt kérdés

most rappben szolok


az idegeimre megy mar ez a elet amit elek ram kenyszeritettek nem en kertem mit en kertem meg mindig nincsen meg de jo az utcaknak ok nyugalomban elnek csak a kozlekedesi eszkozok zajonganak naphosszakat ugy erzem mint ha egy kigyo folyamatos folytogatasban tartana es en nem tudom hogy merre forduljak mar mindent megprobaltam de meg nem erzem boldognak magam ha most eloben rappelhetnek egyett egy klubban azt tuti hogy a klub nem elne tul mert szetzuznek mindent magam korul igy fujnam ki a bennem levo gozt miert vagyok ennyire pehhes, szerencsetlen nem ertem a szivem, lelkem a helyen de meg sem erdemlek en semmit ugy tunik csak par jo dolog tortent velem eddig egyedul vagyok egy sotet melyebn nem segit senki sem hatat forditottak es forditanak nekem csalad de meg is mi varjak hiszen vakok, suketek es nem ereznek ez bizonyitja azt hogy soha nem vettek eszre csak atneztek rajtam mikozben en darabokra hullottam es meg ma is ezt teszik barcsak vegre le lephetnek jo messzire innen talan majd csak akkor eszrevennek azt hogy eltuntem de meg elotte var ram egy akadaly amit ha legyurok mar itt sem vagyok sok szerencset varok es kerem hogy vegre eljek messze innen e rap igazsagot szol ez van bennem a fajdalmas vilag mit nem akartam de belem szallt duhom vegtelen es csak a szeretett es a rap mi sosem kamu es nyitnak nekem mindennap egy ajtot a mosolyhoz, most Istenhez kialtok tedd ram kezedett es segits hogy valora valljon amit annyira kerek es koszonom hogy meg van hitem, mi eltet .



2017. aug. 26. 22:29
 1/2 anonim válasza:

Mint a mai rap szövegek 99,999%-a. :'DDD

Mellesleg helyesírás.

2017. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy szar az elet

Most nezd meg

En is ekezet nelkul beszelek

Senki nem ahit teso

A legkisebb is szamit Tesco

Remelem vagod az elozo sort

Cuki, ahogy kavarod a port

Igazabol nem is olyan remes

A kozhelyek azok rosszak edes

100 ilyen rap van nezd a gyakori kerdeseket

Youtube-on meg szamon se lehet tartani az ilyeneket

Az biztos h a te rapped jobb mint ez a sz r amivel en probalkozom

De nincs meg benne az a + amire vagyakozom

2017. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!