Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Àtvertem az abortusszal....

Àtvertem az abortusszal. Rá fog jönni valaha?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban szexeltem egy fiúval.Alkalmi kapcsolat volt.Nem vèdekeztünk,viszont nem estem teherbe,meg is jött.

Viszont a fiúnak qzt hazudtam hogy terhes lettem ès kell a pènz az abortuszra. Azt mondta àllja az egèszet mert hogy ő erőltette hogy gumi nèlkül...Amikor talàlkoztunk a pènz miatt akkor kèrdezte hogy mikor lesz ès hogy el e kísèrjen de tiltakoztam hogy nem kell de erősködött hogy akkor is ottlesz ès "tàmogat"

Most mit tegyek? Az igazsàgot nem mondhatom el neki. A pènzt is elköltöttem màr...



2017. aug. 27. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Undorító vagy.


Amit tehetsz: igazat mondasz és visszaadod a pénzt.

Megmondod, hogy nem mehet veled és visszaadod a pénzt.


És remélem, egyszer még nagyon csúnyán átvernek téged is.

2017. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Hány eves vagy? Mennyi lové volt?
2017. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 gnoomage ***** válasza:
85%
Semmit. Bevállaltad, hogy átvered, ez benne volt a pakliban. Előtte kéne gondolkoznod, vagy nem kéne ennyire sunyi kis ... lenni...
2017. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Mondd neki, hogy a természet megoldotta a gondot... A pénzt meg add vissza neki.


Amúgy szemét vagy (nem kicsit... nagyon)

2017. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez durva. Mint nő mondom: az ilyenek miatt tartják számító ku.rvának a nőket... A pasi meg nem hülye, szerintem tudja hogy átb.aszod a fejét.
2017. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem csak átverés hanem csalás is. Ha nagyon erőlteti akkor úgyis utána lehet járni.


"373. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el.


(2) A büntetés vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztés, ha

a) a csalás kisebb kárt okoz, vagy

b) a szabálysértési értékhatárt meg nem haladó kárt okozó csalást

ba) bűnszövetségben,

bb) közveszély színhelyén,

bc) üzletszerűen,

bd) jótékony célú adománygyűjtést színlelve

követik el."

2017. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Ez nagyon csúnya dolog volt, szégyent hoztál az egész női nemre. Ha a s.edet i védve ki akarod köszörülni a csorbát, akkor megkönnyebbült hangon felhívod azzal, hogy tegnap éjjel görcsölve elvetélték, nincs szükség az abortuszra - és visszaadod a pénzt.
2017. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mondd, milyen érzés utolsó gerinctelen féregként élni?
2017. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

Legalább olcsón megúszta a pasi. Elkaphatott volna valamit vagy 18 évig fizethetné a gyerektatást. Ettol persze még nem lesz helyes amit a kérdezo tett.

Mond azt, hogy szóltál egy barátnodnek és inkább vele mennél.

2017. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fúj! Ez eddig a legnagyobb szemétség amit eddig ebben a témában hallottam. Olyan dolgokkal hazudtál amivel a legkevésbe sem lett volna szabad... abortusz, gyerek, teherbeesés, ez nem tréfa! De még hogy élvezed is az ebből szerezett haszont... Mond meg igazat, és add vissza pénzt.
2017. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!