Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy Szabolcs...

Miért érzem azt, hogy Szabolcs Szatmár Bereg megyében munkaügyben, pénzkeresésben lassan el vagyok lehetetlenítve?

Figyelt kérdés

Tavalytól határozott idejű munkaszerződésem volt, ígérték, hogy visszavesznek, nem vettek vissza. Napszámra nincs már sajnos lehetőség. Munkanélküli segélyre nem vagyok jogosult, nincs meg a jogosultsági időm. Beadtam a pályázatom takarítónak, konyhai kisegítőnek, minden határidő lejárt, nem szóltak semmit. Decemberre nagyon össze kellesz húznom a nadrágszíjat, azt már most látom. A karrieremet egy az egyben fel kellett adnom. Hogy a saját szakmámban legyek, azt is.

Másnak is van hasonló tapasztalata Sz-Sz-B megyében (vagy bárhol az országban)? Kort, nemet, megyét (vagy ha akartok települést) írjatok!

23/F

Nyíregyháza



2017. aug. 27. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is egy darabig napszámba tudtam csak menni, majd egy fél éves melóm volt. De érdemben semmi előbbre jutást nem tudtam produkálni.

20/F Sz-Sz-B megye

2017. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért érzed úgy, hogy el van lehetlenítve Szabolcs megye, mert el van lehetetlenítve, kedves kérdező. Ez van. Ezt kell szeretni.
2017. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lassan 1 éve képtelen vagyok itt elhelyezkedni diplomásként. nincs is nagyon állás, leginkább csak a klasszikus gyári meló oda persze mindig kell a rabszolga. Többnyire itt mindenki MLM vagy Call-Center munkát végez. Ismerős nélkül kb lehetetlen kifogni normális állást. A legszomorúbb hogy eddig még BP-n sem jártam sikerrel álláskeresési ügyben szóval lehet kénytelen leszek gyárba menni :( 23/f
2020. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!