Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok kevésbé ismert akció...

Tudnátok kevésbé ismert akció kategóriás animét mondani? (Vagy a minimum az, hogy harcoljanak benne) Valami olyasmit keresek, ami nem sablonos, és lehet benne szerelmi szál is.

Figyelt kérdés
A következőket láttam már: Akame ga Kill!, Shakugan no Shana, Blood-C, Fairy Tail, Akatsuki no Yona, Arcana Famiglia, Ao no Exorcist, Black Bullet, Brave 10, Hidan no Aria, Chrono Cousade, Dance in the Vampire Bund, Gakusen Toshi Asterisk, Guilty Crown, High School DxD, Kaze no Stigma, Omamori Himari, Inuyasha, Owari no Seraph (ez nagyon nem tetszett), Rakudai Kishi no Cavarly, Romeo x Juliet, Soul Eater, Sword Art Online, To Aro Kagaku no Railgun, Tokyo Ravens, Vampire Knight, Zero kara Hajimeru Mahou no Sho, Magi, 11 eyes, meg valószínűleg még van egy pár, amit láttam, csak nem jut eszembe, szóval egy kicsit nehezen találok már ilyen animét :)

2017. aug. 27. 14:07
 1/8 anonim válasza:

Nagyon megfogod köszönni.

https://www.youtube.com/watch?v=aOZnal_wQL4&list=PLxSXiyy_Yy..

Jó szórakozást.

2017. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Assassination Classroom

Saiyuki Reload: Burial

Fate/Zero

Mobile Suit Gundam SEED

Gurren Lagann

2017. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Ezekből megtetszett az Assassination Classroom, elég érdekesnek hangzik.

Továbbá az első kommentelőnek: A Yu Yu Hakusho-t még akkor láttam, amikor vagy Animaxon vagy az elődjén, az A+-on ment. De azért köszönöm szépen :D

2017. aug. 27. 15:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Ushio to Tora

Grappler Baki

2017. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nefri válasza:

Uhh hát néhány kivételtől eltekintve elégé gyenge művekhez volt eddig szerencséd.


1. Hunter x hunter (Nagyon nagyon)

2. One-punchman

3. Neo Genesis Evangelion (Mozikat)

4. Code Geass (Nagyon nagyon)

5. Dragonball Kai

6. Fate (Majdnem az összes)

7. Guren Lagann (Inkább mozit)

8. Jojo


Mondjuk ezekben nem a szerelmi szál dominál, de több is van a listán ami tartalmaz.

2017. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :) Adtatok egy pár jó tippet, amiket mindenképpen meg fogok nézni, viszont nem mindegyiket. Pl. a Fate-et már egyszer elkezdtem, és nem jött be, de ízlések és pofonok.

Igen, igazad van abban, hogy egy csomó nem éppen nívósnak mondható animét is megnéztem, viszont egy-egyhez kitartás kellett. Viszont mindegyiknek meg volt az oka, hogy miért i néztem végig (meg aztán van egy csomó, amit félbehagytam), ilyen pl. az Owari no Seraph, a 11 eyes, Blood-C, amiknek amúgy semmi mondanivalójuk nincs.

2017. aug. 28. 16:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Lupint láttál már?
2017. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

K-Project:


két évados, évadonként 13 rész, közöttük a Missing Kings c. animemozi. Kiváló a grafikája, bár vegyes műfajú, erősen shounen fight, de seinen és shounen között helyezkedik el, anakronisztikus humorral, enyhe scifi-vel, helyzetkomikummal, némi rejtéllyel.



Accel World:


mikor suliban, mikor meg a virtuális világban játszódik, shounen fight-ként.



Elfen Lied:


Az évad 12 részes, körülbelül.

Korhatáros, elmebajról szól, vérengzés és cukiság váltakozik. Az első rész után kéretik meg nem ítéltetni. ;) A második résztől indul be, elsősorban pszichologizáló, másodsorban vérengző, de brutálisan.



Gokukoku no Brynhildr:


Nem részletezem most, kezd el nézni, aztán meglátod. ;) Igényes ez is.



Az alábbi két krimi elég ismert, főleg a DN:


Death note (37 rész)


Erased (kb 12 rész)

2017. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!