Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, miért húztok felemás...

Lányok, miért húztok felemás zokni?

Figyelt kérdés

Sokszor látok instagramon, facebookon, hogy a lányok felemás zokniban vannak.(Pl. egyik fehér másik fekete vagy egyik sárga másik kék.)Általában mind otthon készült kép, városban sose láttam még ilyet. Youtubon is látom Amerikában is rengeteg ilyen van, sőt, ott szerintem több is. Milyen indokból, miért húznak felemás zoknit? Illetve Ti miért húztok (ha húztok) ?

Engem nem zavar, sőt... :D csak nagyon érdekel. Főképp fiatalabb lányokat kérdeznék, mert hát ők szokták. Sose láttam 20-22 fölöttieket így. Kort is írjatok, nagyjából tájékozódni tudjak. :D



2017. aug. 29. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

Eleg egyszerű a valasz.

Figyelemre vágynak, ezt izlesficammal is meglehet oldani hogy hulyen oltozol fel es megneznek ezert.

18f

2017. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!