Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A SimCity Bulit It játékkal...

A SimCity Bulit It játékkal volt már olyan problémátok hogy másik városba kerülettel a facebookos bejelentkezés után?

Figyelt kérdés
Be akartam jelentkezni a Facebookomba a játékban , hogy megnéz Hessen az ismerőseim városát vásárolhassa tőlük stb, és választanom kellett kér város közül az egyik az én városom volt a másik nem és valamiért azt ajánlotta az alkalmazás hogy az idegen várost válasszam mert hogy avval nem tudom mit be biztosítók én pedig gondoltam hogy majd vissza jelentekezek ha nem az én városom lesz és azóta nem tudok vissza jelentkezni ! Volt már ilyen problémátok? Tudnátok segíteni? Rengeteget játszottam avval a várossal és sokat fejlődött vissza szeretném szerezni, előre is köszönöm :)

2017. aug. 29. 13:47
 1/1 A kérdező kommentje:
*másik városba kerültetek
2017. aug. 29. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!